Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Co myślicie o serwisie zakra.pl?

pożyczki pozabankowe społecznościowe zakra.pl tanie pożyczki pożyczki gotówkowe

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 sylwiusz black

sylwiusz black

Nowy użytkownik

• 8 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 26 sierpień 2015 - 16:11

Witam. Jestem zainteresowana wzięciem pożyczki gotówkowej i słyszałam, że serwis www.zakra.pl oferuje bardzo konkurencyjne pozabankowe pożyczki gotówkowe, czy to na samochód, na wakacje, albo też hipoteczne. Oferują niskie oprocentowanie, łatwość i szybkość uzyskania pieniędzy i duże bezpieczeństwo. Czy ktoś już korzystał z Ich usług? Jesteście zadowoleni?? Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

#2 damian.mazurkiewicz

damian.mazurkiewicz

Aktywny użytkownik

• 24 postów
  • LokalizacjaPoznań

Normalna

Napisany 16 listopad 2015 - 12:54

Ja korzystałem póki co tylko z Capital Club, więc o Zakra niestety nic nie powiem... Za to mogę polecić to, z czego korzystałem, sprawdzone miejsce :)

#3 pozyczkasa.pl

pozyczkasa.pl

Zasłużony użytkownik

• 186 postów
  • LokalizacjaKraków - cała polska

Normalna

Napisany 21 listopad 2015 - 12:00

z tego co się orientuje to zakra oferuje pożyczki społecznościowe. Czyli prywatna osoba pożycza nam środki na określony procent. Oferta jest na pewno tańsza niż większość chwilówek ponieważ to sami negocjujemy warunki.

www.kredyt-portal.pl - Poradnik Finansowy

http://pozyczkasa.pl - Najlepsze Pożyczki Online