Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka społecznościowa w Finansowo.pl - opinie, informacje

finansowo finansowo.pl pożyczka społecznościowa opinie pożyczka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 04 listopad 2015 - 19:50

Finansowo to kolejny portal, oferujący pożyczki społecznościowe. Za jego pośrednictwem, możemy pożyczyć pieniądze od osób prywantych – inwestorów, zazwyczaj na lepszych warunkach niż w banku. W sposób indywidualny jest tu oceniana zdolność kredytowa, ryzyko kredytowe, więc osoby, które nie mają szans na pożyczenie pieniędzy z banku, tutaj spokojnie mogą wnioskować o pożyczkę. Jest to tym bardziej atrakcyjne, że sami ustalamy koszty, jakie jesteśmy w stanie zapłacić za pożyczkę. Jeżeli zostaną one zaakceptowane przez inwestorów, pieniądze szybko pojawią się na naszym koncie.

finansowo.png

Aby uzyskać pożyczkę, należy przede wszystkim zarejestować się w bazie danych serwisu. Następnie aby uwiarygodnić się w oczach inwestorów, powinniśmy zweryfikować jak najwięcej danych o sobie. Dzięki temu szybciej możemy uzyskać pieniądze, a ponadto możemy uzyskać lepsze warunki pożyczki. Jeżeli znajdą się inwestorzy skłonni zaakceptować nasze warunki, wnioskowane pieniądze szybko będziemy mieli do swojej dyspozycji.

Finansowo, to także dobre miejsce dla tych, którzy chcą zainwestować swoje pieniądze. Udzielając pożyczek, można uzyskać większe zyski niż proponują to np. lokaty w banku. Oczywiście należy liczyć się tu z faktem, że nie wszyscy pożyczkobiorcy będą spłacać zdłużenie w terminie, więc mamy tu do czynienia z pewnym ryzykiem.

wniosek.png

Skorzystaliście z oferty Finansowo.pl? - Czekamy na Wasze opinie!

#2 Kaka1OL

Kaka1OL

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 20 listopad 2015 - 14:19

Brałem tam pożyczkę. Po 5 dniach od złożenia wniosku pieniądze miałem na konice. Taniej niż w banku :lol:

#3 Kubaaa

Kubaaa

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 21 grudzień 2015 - 06:30

Korzystałem z tego serwisu i na pewno jeżeli będę jeszcze potrzebował pożyczki to skorzystam. Chociaż trzeba czekać czasem nieco dłużej niż w banku to jednak formalnosci mniej. A teraz mam już historię, to powinno być szybciej i łatwiej 

#4 Obywatel

Obywatel

Aktywny użytkownik

• 19 postów
  • LokalizacjaWest Midlands

Reputacja: 3
Normalna

Napisany 20 luty 2016 - 12:51

Udzieliłem dwóch pożyczek na 30 dni. Zobaczymy co z tego wyniknie.....

#5 damian.mazurkiewicz

damian.mazurkiewicz

Aktywny użytkownik

• 24 postów
  • LokalizacjaPoznań

Normalna

Napisany 23 luty 2016 - 11:04

Korzystałem z Finansowo.pl, ale zrezygnowałem po jakimś czasie, bo zraziłem się trochę jednym z pożyczkobiorców, który robił wszystko żeby mi nie płacić. Wiem, że nie zawsze tak jest, wiem że może sam jestem sobie winien, że go lepiej nie sprawdziłem, ale niesmak siedzi we mnie do dziś. Niewiele brakowało w sumie, żebym całkowicie porzucił inwestowanie w social lending, ale spróbowałem na CapitalClub i na szczęście tam już się póki co nie zawiodłem. Problemu ze spłatami nie mam, pożyczkobiorcy są konkretni, także idealnie, w końcu święty spokój.