Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka w Lime-Kredyt.pl - opinie, informacje

lime-kredyt limekredyt lime kredyt opinie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 10 luty 2016 - 14:41

Coraz więcej firm pożyczkowych, oferujących pożyczki przez Internet, w celu przyspieszenia całej procedury, proponuje swoim klientom automatyczny system rozpatrywania wniosków. Jedną z takich firm, jest Lime-kredyt, która to firma ostatnio pojawiła się na polski rynku pożyczkowym. Firma proponuje szybkie pożyczki online, które można dostać już nawet w ciągu kilku minut. Co ciekawe, Lime-Kredyt nie wymaga weryfikacji podanych danych za pomocą przelewu weryfikacyjnego, ale w zamian za to podpisujemy za pośrednictwem SMS-a umowę pożyczkową.

lime.png

Warunki pożyczki i jej wysokość uzależnione są od grupy, do jakiej został dany klient przyporządkowany. W Lime-Kredyt jest ich cztery. Mamy więc ty taryfę Start, Silver, Gold i VIP. Jak łatwo się domyśleć, im niższa taryfa, tym klienci maja droższe pożyczki, a także mogą wnioskować o niższe kwoty. Klienci z grupy VIP, a więc najwyższej, mogą wnioskować o maksymalnie 2 000 zł. Okres spłaty dla każdej z grup jest taki sam i wynosi 30 dni. Można go jednakże przedłużyć, po uiszczeniu stosowanej opłaty. Aby „przeskoczyć” z jednej taryfy do drugiej, musimy oczywiście terminowo spłacać zadłużenie, ale co ważne, są też i inne sposoby, aby to uzyskać. Można to robić poprzez polecenia firmy innym osobom, czy robienie pozytywnych wpisów na temat firmy na Facebooku czy Twitterze. Co ciekawe pożyczone pieniądze firma może przesłać zarówno na konto bankowe, jak i na imienną kartę bankową, wystawioną przez Visa lub MasterCard lub też na konto PayPal.

Oczywiście klienci ubiegający się o pożyczkę w Lime-Kredyt, nie muszą przesyłać dokumentów o zarobkach, czy też proponować jakiegoś zabezpieczenia. Wszystko odbywa się online, a więc pożyczkę można dostać bez wychodzenia z domu.

Zalety pożyczki w Lime-Kredyt:

• błyskawiczna decyzja kredytowa,

• brak ukrytych opłat,

• brak zabezpieczenia,

• duża anonimowość podczas całego procesu,

• możliwość uzyskania pieniędzy na konto, kartę bankową lub konto PayPal

Wady pożyczki w Lime-Kredyt:

• wysokie koszty dla posiadaczy pakietu Start,

• wysokie koszty w przypadku przedłużenia terminu spłaty pożyczki

wniosek.png

Skorzystaliście z oferty Lime-Kredyt.pl? - Czekamy na Wasze opinie!

#2 Gary

Gary

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 11 luty 2016 - 10:18

Jak można "awansować", do wyższej taryfy, by zmiejszyć koszty pożyczki? Bo w tej taryfie VIP wygląda to bardzo fajnie. 

#3 Boniek2

Boniek2

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 13 luty 2016 - 08:48

Ja dostałem od razu po rejestracji pakiet silver. podobno jak sie spłaca w terminie pożyczki i jak sie poleca firmę wszędzie w koło, to dostaje się jakby punkty i na ich podstawie, można przechodzic wyżej z pakietami.

#4 Moli234

Moli234

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 16 luty 2016 - 07:14

Dostałam pożyczkę w pakiecie silver. Pożyczyłam tylko 100 zł, żeby ją splacić w terminie wejsć na wyższy lewel, gdzie pożyczki są tańsze. No i trwało to z 15 minut, a nie 5 jak podaja na stronie firmy :D

#5 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 16 luty 2016 - 10:15

A po spłacie weszłaś na wyższy poziom?

#6 Moli234

Moli234

Normalna

Napisany 17 luty 2016 - 05:53

A po spłacie weszłaś na wyższy poziom?

Nie wiem czy wejdę, bo jeszcze nie spłaciłam:)

#7 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 08 lipiec 2016 - 20:51

Mam znajomą co trzy razy już brała pożyczkę i w terminie spłacała, a na wyższy poziom nie weszła.