Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Co może widnykator?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 JolaKaz

JolaKaz

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 19 luty 2016 - 06:20

Moja znajoma ma problemy z kredytami i sprawa oddana jest do windykacji. Ale mam takie pytanie, co taki windykator może? Czy może stale nachodzić ją w domu, wydzwaniać po 22-drugiej itp. To już jest chyba molestowanie i nie wiem, czy jes to zgodne z prawem. 

#2 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 8
Normalna

Napisany 19 luty 2016 - 09:22

Windykator tak na prawdę może tylko polubownie starać się załatwić sprawę, nie ma żadnych większych uprawnień. Do domu może przychodzić ale nie musisz go wpuścić (nie ma takiego obowiązku), możesz mu zamknąć drzwi przed nosem i już. Jeśli chodzi o wydzwanianie po 22 raczej nie powinien tego robić, ale od 6 rano do 22 jak najbardziej może próbować się skontaktować.

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

Karta bankomatowa pre-paid dla zadłużonych