Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Kiedy opłaca się upadłość konsumencka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 asia9

asia9

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 01 marzec 2016 - 21:03

Mam spore problemy finansowe. Kredyty w bankach, SKOK-ach i firmach pożyczkowych. Niejestem w stanie tego spłacać, chociaż chcę. Szukam dodatkowej pracy itp, ale tych rat jest po prostu za dużo. Słyszałam o czyś takim jak upadłość konsumencka, która pozwala wyjść z takich długów. Czy to prawda i kiedy ona się opłaca? 

#2 ArturKredyty

ArturKredyty

Ekspert

• 467 postów

Reputacja: 2
Normalna

Napisany 08 marzec 2016 - 11:22

polecam zapoznać się z tym http://artursarnecki...sc-konsumencka/

Szukasz Kredytu? Napisz lub zadzwoń:

Artur Sarnecki

kontakt@artursarnecki.eu

tel. 574443483

Blog Finansowy - Finanse po ludzku
►Jak poprawić swoją wiarygodność w bankach? Bezpłatny kurs

#3 Oddluzenie24

Oddluzenie24

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 24 czerwiec 2016 - 11:03

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej jest możliwe tylko wobec dłużników niewypłacalnych, a jednocześnie rzetelnychUpadłość konsumencka jest atrakcyjnym środkiem, jednak nie każdy będzie mógł z tego środka skorzystać. Zazwyczaj największą przeszkodę stanowi rażące niedbalstwo, którego dopuścił się konsument w powstaniu lub pogłębieniu się stanu niewypłacalności. Temat jest bardziej zawiły i najlepiej jakbyś skontaktował się ze mną za pomocą wiadomości.

#4 Kancelaria.DGiW

Kancelaria.DGiW

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 20 sierpień 2016 - 12:20

Dokładnie tak jak napisał mój przedmówca - upadłość konsumencka to możliwość pozbycia się długów ale tylko wtedy kiedy nie zachodzą pewne negatywne przesłanki jak rażące niedbalstwo polegające np. na przyczynieniu się do powstawania lub powiększenia zadłużenia. Jednocześnie nawet pomimo istnienia rażącego niedbalstwa upadłość jest możliwa jeżeli udowodni się, iż zachodzą przesłanki o charakterze słusznościowym oraz humanitarnym.

Z uwagi na powyższe zawiłości oraz konieczność przygotowania właściwego uzasadnienia do wniosku o upadłość, który przekona sąd o potrzebie wydania postanowienia o upadłości dłużnika, należy skorzystać z profesjonalnej pomocy radcy prawnego lub adwokata, który taką sprawę poprowadzi.

Dodam, iż w razie niepowodzenia kolejny wniosek można złożyć dopiero po 10 latach dlatego lepiej korzystać z pomocy profesjonalistów.

Pozdrawiam,

Włodzimierz Dygnatowski

Radca Prawny - Wspólnik
Kancelaria Radców Prawnych
Dygnatowski, Gawracz i Wspólnicy

tel. kom. 692 410 165
wdygnatowski@dgprawnicy.pl

#5 kio

kio

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 24 sierpień 2016 - 21:53

Mam spore problemy finansowe. Kredyty w bankach, SKOK-ach i firmach pożyczkowych. Niejestem w stanie tego spłacać, chociaż chcę. Szukam dodatkowej pracy itp, ale tych rat jest po prostu za dużo. Słyszałam o czyś takim jak upadłość konsumencka, która pozwala wyjść z takich długów. Czy to prawda i kiedy ona się opłaca? 

Proszę o kontakt. Jesteśmy Kancelarią Prawną specjalizującą się w przeprowadzaniu upadłości konsumenckiej.

Pozdrawiam

Magdalena Mazurek

magdalena.mazurek@kancelariakio.pl

tel 531056920

#6 ritabra

ritabra

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 11 luty 2017 - 15:24

Uważam, że upadłość konsumencką warto ogłosić wtedy gdy na prawdę nie widzimy już wyjścia z sytuacji. Wiele osób nawet nie wie,że takie coś istnieje i na jakich zasadach to działa. W tym  https://kredyt123.pl/upadlosc-konsumencka artykule jest wszystko wyjaśnione więc powinieneś znaleźć wszystkie odpowiedzi na Twoje pytania :)

#7 olek87

olek87

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 15 grudzień 2017 - 16:57

Upadłość konsumencka jest dobrym rozwiązaniem, gdy nie ma już jak wyjść ze spirali długów. Tutaj https://spiralazadluzenia.plznajdziesz wiele przydatnych porad w tej kwestii.

Edytowany przez olek87, 15 grudzień 2017 - 17:00 .