Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Czy już łatwiej o kredyty?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 clodusia

clodusia

Doświadczony użytkownik

• 84 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 11 lipiec 2016 - 20:11

Dobry wieczór.

Już dawno temu planowałam zakupić mieszkanie, ale oczywiście potrzebowałam do tego kredytu, a bank nie chciał mi go udzielić. Z tego co pamiętam to PiS obiecywał, że kredyty hipoteczne będą łatwiej dostępne. Czy coś się już zmieniło? Łatwiej teraz o kredyt? 

#2 moli33

moli33

Doświadczony użytkownik

• 92 postów

Normalna

Napisany 12 lipiec 2016 - 18:21

Szczerze mówiąc nic o tym nie słyszałam. Wprawdzie nie brałam ostatnio żadnego kredytu, ale podejrzewam, że gdyby coś się zmieniło to chociażby w telewizji było o tym głośno. Telewizja milczy. Obecna władza chyba też o tym zapomniała.

#3 lzalewski

lzalewski

Ekspert

• 434 postów

Reputacja: 7
Normalna

Napisany 13 lipiec 2016 - 14:57

Dobry wieczór.

Już dawno temu planowałam zakupić mieszkanie, ale oczywiście potrzebowałam do tego kredytu, a bank nie chciał mi go udzielić. Z tego co pamiętam to PiS obiecywał, że kredyty hipoteczne będą łatwiej dostępne. Czy coś się już zmieniło? Łatwiej teraz o kredyt? 

A co ma PiS do polityki banków i KNF?

Łukasz Zalewski

tel. 728 455 024

lzalewski@muratorfinanse.pl

#4 toy98

toy98

Zasłużony użytkownik

• 108 postów

Normalna

Napisany 14 lipiec 2016 - 20:33

A co ma PiS do polityki banków i KNF?

Zupełnie nic, ale faktem jest, że była to jedna z ich obietnic wyborczych. Ludzie, którzy nie wiedzą, że władza polityczna tak naprawdę niewiele ma do decyzji banków, ta obietnica zachęciła. I wiele ludzi czeka na ułatwione warunki otrzymywania kredytów.

#5 clodusia

clodusia

Doświadczony użytkownik

• 84 postów

Normalna

Napisany 19 lipiec 2016 - 20:47

Nie wiem co PIS ma do polityki banków i KNF, ale przecież była to jedna z obietnic przedwyborczych. Stąd też moje pytanie. Czyli tak właściwie nie ma co liczyć na jej spełnienie skoro rząd nie ma wpływu na bank? Skoro tak jest to po co obiecują...

#6 lzalewski

lzalewski

Ekspert

• 434 postów

Reputacja: 7
Normalna

Napisany 20 lipiec 2016 - 07:05

Ludzie kiedy przestaniecie wierzyć politykom??? Szczególnie tak populistycznym partiom jak PiS? Przecież przed ostatnimi wyborami była istna licytacja - kto więcej obieca. Myślę, że znacie powiedzenie - nikt Wam nie da tyle, ile ja mogę obiecać....

Łukasz Zalewski

tel. 728 455 024

lzalewski@muratorfinanse.pl