Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Czy pożyczka w Kokos jest bezpieczna?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi na ten temat

#1 mr.Punk

mr.Punk

Nowy użytkownik

• 3 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 14 lipiec 2016 - 17:25

Mam zamiar pozyczyć trochę pieniędzy w Kokos, ale mam najpierw pytanie. Czy ta pożyczka jest bezpieczna? Tzn czy nie naliczą mi dodatkowych oplat itp?

#2 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 8
Normalna

Napisany 14 lipiec 2016 - 17:25

Jest bezpieczna.

WNET-POŻYCZKA.PL nowa pożyczka na Polskim rynku ! Sprawdź !

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

Darmowy poradnik o czyszczeniu BIK: www.poradnik-bik.pl

#3 mr.Punk

mr.Punk

Normalna

Napisany 14 lipiec 2016 - 19:08

Czyli nie mam się czego obawiać?

#4 FinronPL

FinronPL

Zasłużony użytkownik

• 108 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 01 sierpień 2016 - 12:09

Mam zamiar pozyczyć trochę pieniędzy w Kokos, ale mam najpierw pytanie. Czy ta pożyczka jest bezpieczna? Tzn czy nie naliczą mi dodatkowych oplat itp?

Bardzo ogólnie sformułowałeś pytanie :)

Co prawda z punktu widzenia inwestora, a nie pożyczkobiorcy, ale zapraszam do lektury, abyś zobaczył jak to wygląda w praktyce.

Co do kosztów ewentualnych kosztów. Kokos nie pożycza swoich pieniędzy - pełni funkcję pośrednika między pożyczkobiorcami a pożyczkodawcami.

Pozycji jest dużo, ale to, co na pewno Cię zainteresuje, to prowizja, jaką pobiera serwis:

Prowizja Blue Media pobierana jest jedynie od Pożyczkobiorcy. Wynosi maksymalnie 5% wartości uzyskanej kwoty pożyczki, z czego 3% pobierane jest z kwoty pożyczki przelewanej na rachunek Pożyczkobiorcy, a pozostałe 2% doliczane jest proporcjonalnie (jako 2 % spłacanego kapitału) do kwoty każdej z rat spłacanych przez Pożyczkobiorcę, z tym zastrzeżeniem, że w wypadku spłaty przez Pożyczkobiorcę raty będącej drugą lub każdą kolejną ratą pożyczki co najmniej na miesiąc przed terminem jej płatności, Blue Media nie będzie przysługiwać część prowizji, która byłaby należna z tą ratą.

Istotna kwestia to również sposób weryfikacji jakiej się poddasz w serwisie. Im będziesz bardziej wiarygodny w oczach inwestorów (pamiętaj, że w tym serwisie ludzie pożyczają swoją własną, żywą gotówkę), tym łatwiej będzie Ci pozyskać inwestorów.

Zajrzyj również do sekcji FAQ serwisu aby zorientować się na co możesz liczyć.

Analiza ofert dla Ciebie. Kredyty, pożyczki, rachunki, oszczędności, inwestycje bez tajemnic.
[url="http://finron.pl/"]Dodany obrazek[/url]

#5 kociara

kociara

Aktywny użytkownik

• 11 postów

Normalna

Napisany 31 sierpień 2016 - 00:03

Dlatego w sprawie bezpieczeństwa na Kokos trzeba brać pod uwagę, że mogą się tam rejestrować osoby mało wiarygodne i od takich nie ma sensu niczego pożyczać, rozsądek nakazuje sprawdzić wiarygodność osoby, opinie o jej usługach etc. zanim się zaryzykuje!

#6 FinronPL

FinronPL

Zasłużony użytkownik

• 108 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 31 sierpień 2016 - 20:16

Dlatego w sprawie bezpieczeństwa na Kokos trzeba brać pod uwagę, że mogą się tam rejestrować osoby mało wiarygodne i od takich nie ma sensu niczego pożyczać, rozsądek nakazuje sprawdzić wiarygodność osoby, opinie o jej usługach etc. zanim się zaryzykuje!

Chyba piszesz o jakimś innym serwisie .

Co to za różnica czy na Kokosie otrzymamy pożyczkę od kogoś wiarygodnego czy nie ?:)

Gorzej gdyby pożyczyć komuś niewiarygodnemu (tylko to nie zawsze jest wypisane na czole).

Analiza ofert dla Ciebie. Kredyty, pożyczki, rachunki, oszczędności, inwestycje bez tajemnic.
[url="http://finron.pl/"]Dodany obrazek[/url]

#7 Easy

Easy

Aktywny użytkownik

• 19 postów

Normalna

Napisany 02 październik 2016 - 11:10

działa to dośc prosto a mianowicie o ile spłacasz wszystko w terminach jest wszystko ok ale jezeli zaczynaja sie schody to znaczy zalegasz ze spłata to leca monity a kazdy z nich płatny.Ba do tego nie wiem czy teraz ale jeszcze w 2013 roku tak było że w ramach 1 zalegania ze spłata mozna było dotać nawet 10 monitów razy kazdy płatny po 25zł .To znaczy od każdego inwestora który złożył sie na twoja pożyczkę wiec 250zł gratis .

Teraz inwestuje w kokosie i jestem zadowolony bo ludzie spłacają narazie sie nie naciąłem szału nie ma ale więcej niż na koncie oszczędnościowym.

http://chwilowki-pozyczki.jimdo.com/ - serwis pożyczek online

#8 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 992 postów

Reputacja: 8
Normalna

Napisany 02 październik 2016 - 17:09

Ale z tym że są monity trzeba się liczyć wszędzie,pożyczkę powinno brać się ze świadomością iż trzeba ją oddać.

WNET-POŻYCZKA.PL nowa pożyczka na Polskim rynku ! Sprawdź !

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

Darmowy poradnik o czyszczeniu BIK: www.poradnik-bik.pl

#9 MacieX822

MacieX822

Normalna

Napisany 08 maj 2017 - 12:55

Ja dowiedziałem się o tej pożyczce z forum SPAM i dosyć dobrze się jej przyjrzałem. W internecie raczej ma same pozytywne opinie wiec myślę, że nie ma się czego bać. Choc tak jak piszecie, do przy wszystkim należy zachować odpowiednią ostrożność, w końcu to pożyczka.