Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Pożyczka w Vanquis Bank - opinie, informacje

vanquis bank opinie vanquis bank forum vanquis bank pożyczka karta kredytowa

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
12 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 24 sierpień 2013 - 15:19


Większość firm pożyczkowych, proponuje swoim klientom pożyczki gotówkowe, tzw chwilówki, które należy oddać w ciągu 30 dni. Jest jednak wiele osób, którym nie odpowiada ten szybki termin spłaty i chcieli by spłacać pieniądze dłużej. Znakomitą propozycją może być oferta Vanquis Bank. Firma ta proponuje praktycznie dla każdego kartę kredytowa, taką samą, jak proponują swoim klientom banki. W zależności od systematyczności spłat, możemy otrzymać różne limity na karcie. Jak łatwo się możemy się domyśleć, im dłużej mamy kartę, tym limity są większe.

 

Kartę kredytową może uzyskać praktycznie każdy. Nie potrzeba mieć wysokich dochodów, nie trzeba mieć kryształowej historii kredytowej, nie potrzebujemy też zabezpieczenia.

 

vanquis.png

 

Kartą Vanquis Bank możemy zarówno płacić za nasze zakupy w sklepach jak i za zakupy za pośrednictwem Internetu. Możemy również wybierać gotówkę w każdym bankomacie. Dużym plusem jest długi bo aż 56 dniowy okres bezodsetkowy. Oznacza to, że jeśli posiadacz karty używa jej tylko do transakcji bezgotówkowych i spłaca zadłużenie w ciągu 56 dni, nie musi płacić odsetek od zadłużenia. Natomiast jeśli wybiera się gotówkę z bankomatu, należy płacić odsetki za wykorzystane zadłużenie.

 

Otrzymanie karty jest bardzo proste. Należy wypełnić prosty wniosek za pośrednictwem strony internetowej firmy i czekać na kontakt z pracownikiem firmy. Decyzja następuje w ciągu kilku minut i później pozostaje nam tylko czekać, kiedy przesyłka z kartą pojawi się w naszym domu. A później możemy już z niej korzystać, pamiętając o systematycznych spłatach, dzięki czemu otrzymujemy coraz większy limit zadłużenia.
 

Vanquis Bank Proponuje też szybką pożyczkę gotówkową. Początkowy limit dla nowych klientów wynosi od 1 100 zł do 5 500 zł. Po 4 miesiącach limit ten może być podwyższony do nawet 15000 złotych. Okres spłaty zadłużenia wynosi 4 lata. Atutem tej oferty jest to, że odsetki płacimy tylko od wykorzystanej kwoty, więc gdy nie potrzebujemy całej sumy, płacone odsetki są niższe.

 

Zalety Vanquis Bank:

 • szybka decyzja kredytowa,
 • zwiększające się limity na karcie,
 • 56 dniowy okres bezodsetkowy

Wady pożyczki w Vanquis Bank:

 • wysokie oprocentowanie związane z transakcjami gotówkowymi

____________________________________

Skorzystaliście z oferty Vanquis Bank? - Czekamy na Wasze opinie!#2 rusalka

rusalka

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 02 październik 2013 - 08:32

Czy wie ktoś może, ile wynosi opłata za wydanie karty?#3 Stawar

Stawar

  Zasłużony użytkownik

 • 155 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 02 październik 2013 - 09:56

Z tego co się orientuje, wydanie karty kredytowej Vanquis Bank jest bez opłat. 


https://www.soskredyt.pl/blog/5/entry-16-tanie-kredyty/
https://www.soskredyt.pl/blog/5/entry-16-tanie-kredyty/
https://www.soskredyt.pl/blog/5-stawar-blog/
Ostatnia aktualizacja paź 14 2015 14:24


#4 rusalka

rusalka

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 17 październik 2013 - 06:09

Czy może mi ktoś wytłumaczyć, jak działa w Vanquis Bank ten okres bez odsetek?#5 Marcin

Marcin

  Moderator

 • 264 postów

Reputacja: 6
Normalna

Napisany 17 październik 2013 - 10:58

Postaram ci się to wytłumaczyć jak najprościej. Otóż wraz z limitem na karcie, otrzymujesz okres bezodsetkowy, który w przypadku firmy Vanquis wynosi 56 dni. Możesz z niego korzystać wtedy, gdy używasz karty do transakcji bezgotówkowych, czyli gdy płacisz kartą za zakupy w sklepach lub przez Internet. Jeżeli po otrzymaniu od firmy wyciągu spłacisz całe zadłużenie wynikające z takich transakcji bezgotówkowych, firma nie naliczy ci odsetek od pożyczonej kwoty. Czyli jeśli w danym miesiącu zrobisz za pomocą karty zakupy w sklepie za 500 złotych i całą sumę oddasz w ciągu 56 dni, czyli w ciągu okresu bezodsetkowego, nie będziesz musiała płacić odsetek od tych 500 zł.

Jeśli jednak wybierzesz za pomocą karty pieniądze w bankomacie, to od tych pożyczonych pieniędzy od razu naliczane są odsetki i nawet jeśli całe zadłużenie z karty wpłacisz w następnym miesiącu, to za czas który upłynął od momentu wybrania pieniędzy do momentu spłaty, odsetki muszą być zapłacone. Dlatego opłaca cię wykorzystywać kartę Vanquis tylko do transakcji bezgotówkowych. #6 Marika9

Marika9

  Aktywny użytkownik

 • 11 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 12 listopad 2013 - 11:22

Ale raczej kazda karta kredytowa tak funkcjonuje z 56 dniowym okresem bez odsetkowym.I takie karty sa również zaliczane do zdolności kredytowej.

 

Zapraszam.#7 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

  Zasłużony użytkownik

 • 129 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 21 listopad 2013 - 09:46

Czyli z tego co czytam - oferta banku Vanquis nie jest zbyt korzystna, a może inaczej - niczym się zbytnio nie różni od konkurencji, prawda? Bo o okresie bezodsetkowym równym od 50 do 60 dni słyszałem zarówno w przypadku banku Millenium, PKO, czy też Santander. Plusem jest natomiast szybkie wydanie decyzji kredytowej, gdyż nie ukrywam że w moim, tak jak i w przypadku wielu innych pożyczkobiorców - czas gra niebagatelną rolę i jest kwestią wręcz kluczową :)#8 finemoney

finemoney

  Aktywny użytkownik

 • 10 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 02 grudzień 2013 - 10:39

Może się udzielić w temacie osoba, która otrzymała taką kartę z Vanquisa? Myślę, ze warto poznać opinie aktualnych klientów.


[url="http://www.doradcy.pl"]Księgowość Kraków[/url] & [url="http://www.notariuszziecina.pl/"]Notariuszziecina.pl[/url]

#9 topbankier

topbankier

  Zasłużony użytkownik

 • 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 06 styczeń 2014 - 13:09

Jedynym problemem jest jak widzę wysokość opłat pobieranych za wszelkiego rodzaju transakcje gotówkowe, co jest jednak charakterystyczne dla niemalże wszystkich wydawanych obecnie kart. Jednakże ten drobiazg, bo wydaje mi się że tak właśnie można go nazwać, jest moim zdaniem przyćmiewany długim okresem bezodsetkowym i co chyba ważniejsze dla znacznej części z nas - szybko wydawana jest decyzja kredytowa, a więc nie ma co ukrywać - Vanquis Bank ma się czym poszczycić :)#10 OpenBankier

OpenBankier

  Aktywny użytkownik

 • 31 postów

Reputacja: 8
Normalna

Napisany 29 maj 2014 - 20:33

Vanquis Bank to instytucją finansową,która działa w Polsce od 2012 roku

W ofercie mają pożyczkę gotówkową dla klientów indywidualnych w kowocie od 500 do nawet 10.000, przy zachowaniu minimum formalności-z szybką decyzją kredytową.

Uwaga!

Dodatkowym atutem wspomnianej pożyczki jest możliwość zawieszenia płatności nawet do 12 miesięcy!


 • OpenBankier lubi to

Kto nas na Facebooku polubi w świecie finansów się nie pogubi!

 


#11 Finanovacash

Finanovacash

  Aktywny użytkownik

 • 19 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 08 lipiec 2014 - 15:55

Wcale tak szybko nie wydają tej karty, jeden z moich klientów czekał ponad miesiąc.#12 Wiroja

Wiroja

  Nowy użytkownik

 • 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 01 wrzesień 2014 - 10:30

Mam w swoim portfelu kartę Vanquis i jestem zadowolony. Koszty - praktycznie takie same jak w bankach, a firma ta dała mi kredyt, a w 3 bankach dostałem odmowę.#13 novacash.eu

novacash.eu

  Ekspert

 • 992 postów

Reputacja: 9
Normalna

Napisany 26 luty 2015 - 16:27

VB oferuje też pożyczkę, a karta działa praktycznie jak karta kredytowa każdego innego banku. Troszkę przychylniej patrzą na bazy, ale są one sprawdzane.Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: vanquis bank opinie, vanquis bank forum, vanquis bank, pożyczka, karta kredytowa