Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Nowa oferta firmy Extraportfel

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Marcin

Marcin

Moderator

• 264 postów

Reputacja: 6
Normalna

Napisany 25 sierpień 2016 - 09:02

Firma pożyczkowa Extraportfel oferuje obecnie dla swoich klientów pożyczki na nowych warunkach. Każdy nowy klient może pożyczyć nawet 2 000 zł na okres 45 dni. Jest to pożyczka za darmo, czyli oddajemy tyle ile pożyczyliśmy. Maksymalna kwota dla stałych klientów firmy Extraportfel została podniesiona do 5 000 zł. 

#2 subeko

subeko

Aktywny użytkownik

• 19 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 25 sierpień 2016 - 14:48

dobrze wiedzieć  ,ze ta kolejna pożyczka została podniesiona , choc jak narazie nie mam potrzeby pożyczać ;), ja korzystałam juz z oferty extraportfel . ogromnym plusem własnie jest tutaj te 45 dni , okres kredytowania , sam fakt ,ze wniosek skłąda sie online itd . jest tutaj jeszcze tez gdyby tak ktoś nie dał rady spłacic całej kwoty to moze skorzystać z pożyczki refinansujacej , trzeb aby jeszcze dodać ;)

#3 FinronPL

FinronPL

Zasłużony użytkownik

• 108 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 27 sierpień 2016 - 17:59

Pierwsza pożyczka za darmo to oczywiście promocja.

Cytując regulamin:

4.Na pierwszą pożyczkę, o którą aplikował uprawniony klient w okresie trwania promocji zostanie mu przyznany rabat w wysokości 100% kosztów pożyczki.

5.Warunkiem skorzystania z promocji w postaci rabatu na kolejną pożyczkę jest spłacenie udzielonej pożyczki na którą został udzielony rabat w terminie nie dłuższym niż do 3 dnia po terminie zapadalności pożyczki. W przypadku zwrotu pożyczki po 3 dniu terminu zapadalności Promocyjna Opłata Prowizyjna przestaje obowiązywać i Klient zobowiązany do spłaty pożyczki wraz ze Standardową Opłatą Prowizyjną.

To tak dla jasności na czym polega darmowość pożyczki.

Zgodnie z wzorcem umowy prowizja standardowa w przedziale 18,7%- 28,6 %.

Analiza ofert dla Ciebie. Kredyty, pożyczki, rachunki, oszczędności, inwestycje bez tajemnic.
[url="http://finron.pl/"]Dodany obrazek[/url]