Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Pożyczka w Mini-Credit.pl - opinie, informacje

minicredit opinie minicredit forum minicredit bik minicredit pożyczki minicredit forum opinie minicredit opinie klientów

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 24 czerwiec 2013 - 12:19


Mini-Credit to firma finansowa, która proponuje dla każdego pożyczki gotówkowe. Działa ona już kilka lat na polskim rynku i w tym czasie zyskała sporą popularność na rynku. Na pewno jest to spowodowane faktem, że firma działa bardzo sprawnie i szybko, więc większość klientów jest z niej bardzo zadowolona.
 
 
minicredit.gif
 


Ubiegając się o pierwszy kredyt możemy pożyczyć do 1500 złotych na okres 30 dni. Jeżeli pożyczkę spłacimy w terminie, następne mogą być już wyższe. I tak dochodzimy do 5 000 złotych. Jednak okres spłat cały czas nie może przekraczać 30 dni. Gdy nie będziemy w stanie oddać pieniędzy w terminie, możemy skontaktować się z przedstawicielem firmy i przedłużyć okres spłaty.

Pierwszą czynnością, którą musimy wykonać, gdy po raz pierwszy pożyczamy pieniądze, to zarejestrowanie się w bazie danych firmy. Podajemy podczas tej czynności dane z dowodu osobistego, numer telefonu oraz numer konta bankowego. Konto to weryfikujemy wykonując przelew w wysokości 1 gr na rachunek firmy, a dane z dowodu za pomocą kserokopii tego dokumentu. Gdy mamy wszystko już potwierdzone możemy złożyć wniosek o pożyczkę. I po kilkunastu minutach na naszym koncie pojawiają się pieniądze. Kolejne pożyczki możemy składać już bez weryfikowania naszych danych i to nawet za pośrednictwem esemesa. Oczywiście warunkiem jest terminowa spłata wcześniejszych pożyczek.

Jak więc widać, aby dostać pieniądze, nie musimy pokazywać zaświadczeń z zakładu pracy, czy też proponować zabezpieczenia. Jest to po prostu pożyczka na dowód. Co więcej, MiniCredit nie weryfikuje też naszej kartoteki w Biurze Informacji Kredytowej, więc nawet osoby z niezbyt dobrą reputacją, dostaną bez problemu pożyczkę. Każdy wnioskodawca dokładnie wie, ile będzie musiał zapłacić, gdyż kwota ta jest podawana podczas składania wniosku.

Zalety pożyczki w Mini-Credit:

 • szybka decyzja kredytowa,
 • brak ukrytych opłat,
 • pożyczka bez BIK,
 • pożyczka na dowód

Wady pożyczki w Mini-Credit:

 • firma nie pracuje w niedziele
 • konieczność przesyłania kserokopii dowodu osobistego.

wniosek.png
____________________________________

Skorzystaliście z oferty Mini-Credit.pl? - Czekamy na Wasze opinie!Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście