Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Potrzebuję ok. 3000 tyś.

pożyczka prywatna

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 angelaa1802

angelaa1802

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 09 październik 2016 - 15:29

Witam,

poszukuję kogoś, kto udzieli mi pożyczki prywatnej w kwocie do 3000 zł. Mój narzeczony obecnie pracuje za granicą, wraca ok 15-17 października. Obecnie odcięto mi światło z powodu nie zapłaconej faktury, a pieniądze z wynagrodzenia, które otrzymuję do ręki poszły na inne opłaty. Mam małe, 2-miesieczne dziecko, więc nie mogę przesiadywać z nim po ciemku. Miesiecznie wyciągam ponad 1000 zł z pracy chałupniczej, dodatkowo dorabiam sobie jako korepetytorka, wiec spokojnie mogłabym spłacać 200-500 zł miesięcznie, w szczególności wspomagana przez partnera - możliwa szybsza spłata pożyczki. Pożyczka poszłaby na regulację faktury za prąd i uregulowanie wszelkich kolejnych przyszłych zobowiazań, byłabym pardzo wdzieczna za pomoc.

W skrócie:

- niestety widnieje w BIKU, KRD przez wpis przez kilka firm

- mój dochód to nieudokumentowana wypłata otrzymywana na rękę

- nie mam niczego w zastaw

- mogę płacić 200-500 zł miesięcznie, a wraz z powrotem narzeczonego z zagranicy mogę i więcej!

• alenxander walker lubi to

#2 Kendrick pożyczki

Kendrick pożyczki

Aktywny użytkownik

• 37 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 19 grudzień 2016 - 23:26

cześć

Mamy swój e-mail z serwisu internetowego świata stara się o kredyt i potrzeb finansowych. Jesteśmy firmą Należności, dajemy kredyty inwestycyjne, kredyty płacą dzisiaj, kredyty samochodowe, kredyty studenckie, kredyty firmowe, kredyty biznesowe i osobiste kredyty na poziomie 3% stopy procentowej, wiemy, jak trudno jest uzyskać pożyczkę z Bank i kosztowne spłacić i nigdy nie dostanie kredytu na mniej niż 12% stopy procentowej banku lub firmy pożyczkowej publicznym i dlatego wzięliśmy ją na siebie w tej firmie rozdawać pożyczek bez żadnych kłopotów i przy niskie oprocentowanie. Dajemy pożyczki szalejące od 3,000 do 10.000.000,00 a to obejmuje funtach brytyjskich i euro Europejskiej, jak również i my mamy swoje oddziały we Włoszech, Irlandii i Republice Południowej Afryki. Pamiętaj, że bierze pieniądze i odwagę, by zarobić. prosimy o kontakt z nami za pośrednictwem bezpośredniego email: (Finance_help@usa.com)

Dane osobowe wymagane

Pierwsze imię:
Nazwisko:
Tytuł:
Data urodzenia:
Joint Application (Tak / Nie)
Szczegóły kontaktu
Telefon domowy:
Telefon komórkowy:
E-mail:

Dane kontaktowe / Aktualne dane adresowe
Aktualny adres Szczegóły Jazda w pobliżu