Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Frima Recredit - macie jakieś opinie, ktoś korzystał?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Poloq

Poloq

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 14 listopad 2016 - 11:49

Mam pożyczkę w Vivus, z którą nie mogę sobie poradzić. Przedłużam jej spłacę już po raz trzeci. Znalazłem w Internecie informację o firmie Recredit, która pożycza pieniądze na spłatę chwilówek. Korzystał ktoś z tej firmy? Czy jest ona sprawdzona?

#2 bonza

bonza

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 21 wrzesień 2017 - 13:30

Korzystałam jakiś czas temu i zadowolona byłam bardzo. Firma spłaca bezpośrednio zaległą pożyczkę do firmy w której mamy dług. takie refinansowanie pożyczek to dobra opcja. Mi kamień spadł z serca bo też ze spłata miałam trochę problemów.

#3 zygzak

zygzak

Aktywny użytkownik

• 31 postów

Normalna

Napisany 30 wrzesień 2017 - 17:15

Również mi się to sprawdziło. Rozłożyli zadłużenie na mniejsze i wygodniejsze do spłaty raty, chyba tylko ostatnia była większa. Wszystko sprawnie poszło w każdym razie i polecam.

#4 bonza

bonza

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 24 październik 2017 - 19:28

Byłam zadowolona choć wcześniej trochę się obawiałam :) Ale jak zadzwoniłam do nich na infolinie to tam już mi wszystko bardzo dokładnie wytłumaczono.

#5 Kamil_Kondel

Kamil_Kondel

Aktywny użytkownik

• 20 postów

Normalna

Napisany 27 listopad 2017 - 10:23

REcredit bezpośrednio współpracuje z Vivus i "przejmuje" klientów, którzy nie mają z czego zapłacić "całej" chwilówki. Jeżeli firma Vivus się zdecydowała na nich, to nie musisz się niczego obawiać. Pamiętaj jednak, że podpisujesz nową umowę i płacisz dodatkowe koszty.

https://crediteo.pl/

#6 Blogerka

Blogerka

Aktywny użytkownik

• 20 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Normalna

Napisany 11 luty 2018 - 14:41

Apeluję o rozwagę jeśli chcesz korzystać z tej firmy.