Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Emonero.pl – chwilówki również mogą być społecznościowe.

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 FinronPL

FinronPL

Zasłużony użytkownik

• 108 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 19 listopad 2016 - 16:42

Niedawno działalność rozpoczął nowy serwis pożyczek społecznościowych - Emonero.

Czy korzystaliście już z niego (jak pożyczkobiorcy lub inwestorzy) ?

Opis oferty serwisu oraz odpowiedź na kilka wątpliwości związanych z jego działaniem dostępna na moim blogu.

Analiza ofert dla Ciebie. Kredyty, pożyczki, rachunki, oszczędności, inwestycje bez tajemnic.
[url="http://finron.pl/"]Dodany obrazek[/url]

#2 JacekMak

JacekMak

Nowy użytkownik

• 4 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 20 listopad 2016 - 16:40

Ja wpłaciłem tam 1500 zł. Ostrożnie - co nie znaczy że nie wierzę firmie tylko ostrożnie podchodzę do pożyczek społecznościowych. Serwis wygląda sam w sobie na bardzo profi i chyba dobrze przeanalizowali co robią inni za granicą. Uważam, że dla nas, inwestujących tam kasę dobre jest to, że udzielają szybkich pożyczek tym, którzy nasze pieniądze będą pożyczać. Bo inaczej nie mogliby nam zaoferować dobrego zysku i groziłoby to zawieszaniem naszych pieniędzy. A tak to mam prawo przypuszczać że pieniądze będą pracować od razu. Ciekawi mnie czy wejdą w pożyczki ratalne na dłuższy okres bo moim zdaniem mógłby być na to popyt u pożyczających.

#3 lobby1980

lobby1980

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 20 listopad 2016 - 19:56

ja z kolei zdecydowałem się na pożyczkę. póki co 1600 zł na niezbędny sprzęt do pracy. przedtem zrobiłem porządny research (w końcu młoda firma), popytałem na różnych forach. znalazło się parę osób, które już się zdecydowały i nie doczytałem się problemów. poza tym - finron na Twój pierwszy artykuł też trafiłem ;) porządna analiza, gratsy. 

emonero przypomina w działaniu brytyjską zopę - chyba na niej się musieli wzorować. tam można dostać od 3% do ok. 6%, co w porównaniu do lokat miażdży, bo ich oferta to zysk nie większy niz 1%. więc świat i ludzie :) jakby ktoś chciał więcej poczytać tutaj fajny artykuł: http://www.moneygrabbing.co.uk/5-powodow-dla-ktorych-warto-rozwazyc-pozyczke-spolecznosciowa

Edytowany przez lobby1980, 20 listopad 2016 - 19:56 .

#4 Michał010

Michał010

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 25 listopad 2016 - 10:11

Macie może jeszcze jakieś opinie na temat Emonero?

#5 paula_kws

paula_kws

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 26 listopad 2016 - 13:03

Kolejna spolecznosciowka i tyle :) ciekawa opcja z automatyzacja, ale nie wiem czy sie przyjmie bo w końcu to juz sie robi mniej społecznościowe niż klasyczny model P2P. Z drugiej strony moze to bardziej Polaka przekona bo jednak chyba klienci usług finansowych w Polsce oczekują ze system będzie czuwał.
Ja sama sie zastanawiałam nad wpłata ale narazie odpuszczam. Jakoś te 9% brzmi zbyt pięknie, chętnie poczekam na opinie bardziej odważnych.