Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka w sfp money – warto?

sfp money sfp pożyczki pozabankowe

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Beatrixx

Beatrixx

Nowy użytkownik

• 8 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 20 wrzesień 2013 - 20:06

Czy brał ktoś już pożyczkę w sfp money? Mam możliwośc wzięcia u nich 7 tys., ale najpierw życzą sobie opłaty na ich konto 100 zł :( Nie wiem.. żeby mnie w ch... nie zrobili. Miał ktoś już z nimi do czynienia?

#2 Kropka.69

Kropka.69

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 04 październik 2013 - 21:11

Daruj sobie. Jak każą ci na początku wpłacać, to na pewno naciągacze. Ja bym nie ryzykowała. Chyba, że stówa to dla ciebie mało – to wtedy wpłącaj. Tylko potem napisz, co i jak.

#3 Marybeth

Marybeth

Nowy użytkownik

• 7 postów

Normalna

Napisany 05 październik 2013 - 09:02

No, kolejna mądra. Moja siostra już dała się tak zrobić w konia. Wpłaciła stówę i ZERO kontaktu. Jak już się do nich dodzwoniła po kilku dniach, to jej powiedzieli, że wniosek odrzucony, bo w BIKu jest coś nie tak. A wcześniej miało być już wszystko takie pewne. Oszyści i tyle. Stanowczo odradzam.

#4 topbankier

topbankier

Zasłużony użytkownik

• 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 08 styczeń 2014 - 08:19

Już od samego początku sprawa wydaje się nieco podejrzana - jeżeli już na wstępnie jesteśmy proszeni o wkład finansowy w kwocie 100 złotych i to dodatkowo bez gwarancji, że otrzymamy pożyczkę, to nie możemy mieć do czynienia z uczciwą firmą, a z przedsiębiorstwem wyłudzającym pieniądze pod pretekstem udzielania pożyczek. Ja wszelkich firm wymagających opłat początkowych unikam jak ognia, zwłaszcza że do wyboru mam wiele przedsiębiorstw nie wymagających ani złotówki wkładu :)