Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka w Bosspozyczka.pl - opinie, informacje

boss pożyczka bosspozyczka

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 27 czerwiec 2017 - 10:47


Coraz więcej firm pożyczkowych, zaczyna udzielać pożyczek dla osób, prowadzących działalność gospodarczą. Jednym z przykładów, może być firma BOSS pożyczka, która proponuje szybkie pożyczki online dla firm. Co charakteryzuję tę ofertę? Przede wszystkim pieniądze można uzyskać bez wychodzenia z domu. Wnioskować o pieniądze możemy za pośrednictwem sieci internetowej, a gdy przyjdzie moment na podpisanie umowy pożyczkowej, przyjedzie do nas do domu kurier. Dużym atutem oferty jest też to, że o pieniądze może ubiegać się osoba, która dopiero co otworzyła działalność gospodarczą. Nie ma tu też konieczności dostarczania żadnych dokumentów.

 

boss.png

 

Proces związany z uzyskaniem pożyczki, nie odbiega od tego z takim spotykamy się w przypadku pożyczek dla osób fizycznych. A więc najpierw musimy zarejestrować się w bazie danych firmy i złożyć wniosek o pożyczkę. Wnioskować możemy o kwotę z przedziału 1 000 – 10 000 zł. Jeżeli chodzi o okres spłat to maksymalnie możemy go rozłożyć na 24 miesiące. Gdy firma Bosspozyczka dostanie nasz wniosek, sprawdzi czy rzeczywiście działalność jest prowadzona, czy firma nie figuruje w bazach dłużników i jeżeli wszystko będzie w porządku, skontaktuje się z wnioskodawcą kurier, aby umówić się na podpisanie umowy. Gdy przyjedzie od do nas, potwierdzi nasze dane i przedstawi nam do podpisania umowę. Gdy tylko Boss pozyczka dostanie jeden egzemplarz umowy, dokonuje przelewu wnioskowanych pieniędzy na konto (możliwe jest także otrzymanie czeku GIRO).

 

O pożyczkę może ubiegać się każdy, kto ma więcej niż 20 i mniej niż 80 lat, posiada firmę i aktywny telefon komórkowy. Firma nie wymaga poręczyciela, czy też innego rodzaju zabezpieczeń. Warto wspomnieć, że właścicielem Bosspozyczka jest firma Aasa, specjalizująca się również w udzielaniu pożyczek dla osób fizycznych.

 

Zalety pożyczki w Bosspozyczka:

 • szybka decyzja kredytowa,
 • pożyczka do 10 000 zł,
 • pożyczka bez wychodzenia z domu,
 • pożyczka bez zabezpieczenia

 

Wady pożyczki w Bosspozyczka:

 • konieczność podpisania umowy w obecności kuriera,
 • firma sprawdza dostępne rejestry dłużników.

____________________________________

Skorzystaliście z oferty BossPozyczka.pl? - Czekamy na Wasze opinie!Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście