Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Karta Trzynastka - opinie, informacje

karta trzynastka trzynastka karta kredytowa yolo

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 07 lipca 2017 - 16:17


Coraz chętniej korzystamy z kart kredytowych. Niestety uzyskanie takiej karty w banku, wiąże się z wieloma wymogami i spora część wniosków o takie karty jest odrzucana. Jednak osoby takie, mogą zaaplikować o kartę pożyczkową, oferowaną przez firmę Yolo czyli kartę Trzynastkę. Działa ona na identycznych zasadach jak karty kredytowe, tylko oferowana jest przez firmę pożyczkową. Możemy więc za jej pośrednictwem wypłacać pieniądze z bankomatu(opłata 5 zł), jak i płacić nią za transakcje bezgotówkowe (bez dodatkowych kosztów).
 

57c5d521.png

 

Kto o taką kartę może się ubiegać? Musi to być obywatel naszego kraju, w wieku od 20 do 70 lat, posiadający aktywny telefon komórkowy i konto w banku. Firma nie wymaga stałych dochodów. Ważne, aby nie być wpisanym do rejestrów dłużników, chociaż i tak firma dokona indywidualnej oceny każdego klienta. Firma nie wymaga też zabezpieczenia pożyczki, więc nie musimy szukać poręczyciela itp. Dla nowych klientów firma ma specjalną promocję i przez pierwsze 30 dnie, nie nalicza kosztów dziennych. Jest więc to pożyczka za darmo.

Jak działa taka karta? Jeżeli firma pozytywnie rozpatrzy nasz wniosek, otrzymamy kartę pożyczkową z limitem 3 000 zł. Oczywiście nie musimy od razu wykorzystać całej kwoty. Jest to o tyle istotne, że koszty związane z kartą Trzynastką są naliczane w okresach dziennych, za wykorzystane środki. Jeżeli więc wykorzystamy z limitu 1 000 zł, firma naliczy nam koszty tylko od tego 1 000 zł (6.6 zł miesięcznie od wykorzystanych 100 zł). Kalkulator kosztów znajduje się nas stronie firmy więc łatwo te koszty policzyć. Karta przyznawana jest na okres 6 miesięcy i jeżeli będziemy chcieli, możemy go po tym czasie przedłużyć. Każdego miesiąca, musimy spłacać „opłaty dzienne”, natomiast spłata zadłużenia następuje według naszych finansowych możliwości. Pamiętajmy jednak, że każda spłata odnawia nasz limit i powoduje zmniejszenie kosztów zadłużenia.

Zalety karty Trzynastka:

 • brak ukrytych kosztów,
 • pierwszy miesiąc bez naliczania kosztów dziennych,
 • pożyczka bez zabezpieczenia,
 • koszty naliczane tylko do wykorzystanego zadłużenia.

Wady karty Trzynastka:

 • firma sprawdza dostępne rejestry dłużników,
 • firma pobiera opłatę za wypłatę gotówki z bankomatów.

wniosek.png

____________________________________

Skorzystaliście z oferty Karty Trzynastki oferowanej przez firmę Yolo? - Czekamy na Wasze opinie!#2 Arek90

Arek90

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 10 lipca 2017 - 06:56

Korzystał ktoś z tej karty? Bo bardzo by mi taka opcja pożyczki na 6 miesięcy pasowała. Ale nigdy o takiej firmie nie słyszałem i nie wiem czy warto z niej skorzystać. #3 Kamil_Kondel

Kamil_Kondel

  Aktywny użytkownik

 • 20 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 27 listopada 2017 - 10:25

Elastyczne warunki i stosunkowo jasne zasady. Brakuje jednak promocji.


https://crediteo.pl/


Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: karta trzynastka, trzynastka, karta kredytowa, yolo