Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Praca na czarno a pożyczka pozabankowa

pożyczka pozabankowa dla bezrobotnego pożyczka dla bezrobotnego kredyt na dowód pożyczka na dowód na czarno

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mariola_zienczuk

mariola_zienczuk

Nowy użytkownik

• 6 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 22 wrzesień 2013 - 22:10

Hej! Chcę wziąć pożyczkę, ale mam dośc niskie zarobki (na umowę o dzieło i to od dwóch miesięcy). Do tego pracuję na czarno już prawie rok. Czy te zarobki na czarno też mi jakaś firma będzie mogła wliczyć do dochodu? Nie wiem za bardzo jak to jest.

#2 aliAs

aliAs

Nowy użytkownik

• 9 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 07 październik 2013 - 17:42

Mój brat ma podobny problem. Jest studentem i nie ma żadnych dochodów. Czy jakby podał gdzieś, że pracuje na czarno, to by mu uwierzyli i dali na to pożyczkę? Potrzebuje 1000 zł.

#3 topbankier

topbankier

Zasłużony użytkownik

• 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 04 styczeń 2014 - 08:32

Niestety zarobków na czarno, a więc w definicji nielegalnych nie można wykazać, gdyż nie są one uznawane za właściwą formę zarobku. W takim przypadku można jednak udać się do firmy zajmującej się pożyczkami i spróbować skorzystać z oferty, gdzie pieniądze udzielane są na podstawie dokumentu tożsamości lub też gdzie nie jest sprawdzany BIK. Suma w takim przypadku na pewno nie będzie duża, jednakże wystarczy na podstawowe potrzeby.