Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka od ręki – skąd wziąć?

pożyczka pozabankowa szybka pożyczka szybki kredyt pieniądze do ręki chwilówka pozabankowa szybka chwilówka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#1 Kropka.69

Kropka.69

Nowy użytkownik

• 5 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 25 wrzesień 2013 - 14:40

Witajcie drodzy pożyczkobiorcy!! Mam takie krótki epytanko – gdzie można dostać pieniądze od ręki? Wizyta domowa odpada, przelew na konto też. Większość parabanków daje pożyczki właśnie przelewem, a u mnie takiej możliwości nie ma i być nie może (bo mąż by się o tym dowiedział – przyznaję się bez bicia, że to o to chodzi). Mamy wspólne konto.

#2 Finane

Finane

Doświadczony użytkownik

• 64 postów

Normalna

Napisany 01 październik 2013 - 15:57

Niektóre firmy dają możliwość odebrania pożyczki na poczcie np. sms kredyt

#3 Masz pożyczke

Masz pożyczke

Nowy użytkownik

• 9 postów

Normalna

Napisany 03 październik 2013 - 11:10

Tak.Kilka firm tzw. chwilowek proponuje klientom odbiór na poczcie .

Ale nie sa to kwoty rzedu 20000 tys.

Katarzyna Mańska

katarynka514@interia.eu

Masz pożyczke.

#4 loggi

loggi

Aktywny użytkownik

• 13 postów

Normalna

Napisany 05 październik 2013 - 08:38

Provident – z tych sprawdzonych. Oprócz tego jest sporo innych stron, np. pozyczki-od-reki.pl, spozyczka.com, ale posprawdzaj, co o nich piszą.

#5 adammer

adammer

Aktywny użytkownik

• 10 postów

Normalna

Napisany 13 styczeń 2014 - 12:40

Zdecydowanie, decydując się na pożyczkę warto korzystać wyłącznie z usług sprawdzonych i pewnych firm, jak np. Profi Credit która oferuje bardzo korzystne warunki pożyczek. Sam korzystałem z jej usług i firma jak najbardziej godna polecenia.

#6 topbankier

topbankier

Zasłużony użytkownik

• 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 13 styczeń 2014 - 16:58

Popieram - korzystałem z usług tej firmy i nie dość że pieniądze otrzymuje się w jej przypadku na prawdę od ręki, to i wszelkie formalności sprowadzone są do absolutnego minimum, a więc nie musimy spędzać kilku dobrych godzin zapoznając się z umowami, deklaracjami i im podobnymi :) Co więcej, koszty takiej pożyczki są bardzo niskie, a więc jak najbardziej opłaca się ją wziąć jeżeli tylko zamierzamy kolejne raty spłacać w określonym terminie - wtedy z usług Profi Credit trudno być niezadowolonym :)

#7 Anaroin

Anaroin

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 30 październik 2014 - 13:51

Ja to bym zdecydowanie polecał się skontaktować z doradcami bankowymi. Oni mają rozeznanie w temacie, znają rynek, wiedzą gdzie, co i za ile ;> 

#8 linner

linner

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 30 październik 2014 - 21:17

Dobrym rozwiązaniem w takiej sytuacji może być pożyczka pod zastaw. Tutaj to od ciebie zależy, jaką kwotę otrzymasz, a możesz ją dostać nawet w ciągu jednego dnia, wypełniając minimum formalności, bez sprawdzania historii w bik, czy przedstawiania zaświadczenia o zarobkach.

#9 aleksander.P

aleksander.P

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 05 listopad 2015 - 14:10

Lubię niespodziewane wycieczki, lecz nie zawsze mam na nie pieniądze. Wtedy przydają się pożyczki. Lubię takie, które można uzyskać on-line, żeby nie wychodzić z domu :P Mam sprawdzoną ofertę. Proszę link www.pozyczka-ratalna.pl Wszystko można mega szybko załatwić. Nawet do 2-3 tygodni.

#10 novacash.eu

novacash.eu

Ekspert

• 991 postów

Reputacja: 8
Normalna

Napisany 11 listopad 2015 - 19:12

Idź do najbliższego biura kredytowego, wiele ma w ofercie wypłatę w postaci czeku GIRO, idziesz z nim na pocztę i tam wypłacają.

WNET-POŻYCZKA.PL nowa pożyczka na Polskim rynku ! Sprawdź !

b0941038.jpg

Chcesz porozmawiać na temat pożyczek ? Zapraszam: forum.wnet-pozyczka.pl

Darmowy poradnik o czyszczeniu BIK: www.poradnik-bik.pl

#11 Malwina1980

Malwina1980

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 15 listopad 2015 - 15:06

proszę się za mną skontaktować: malwina.k_1980@wp.pl