Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Czy pożyczki społecznościowe są bezpieczne?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Janusz80

Janusz80

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 19 listopad 2018 - 20:40

Usłyszałem niedawno o pożyczkach społecznościowych. To ciekawy temat, a jako że jest w tzw. finansowej potrzebie, chętnie bym z takiej pożyczki skorzystać. Jednakże zanim złożę wniosek, chciałem sie upewnić, czy są to pożyczki bezpieczne Tzn. Nie chciałbym, aby okazało się że oprocentowanie lub prowizja po jakimś czasie znacznie się podniesie itp. Czy jest to możliwe?

#2 Devil93

Devil93

Nowy użytkownik

• 5 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 27 maj 2019 - 08:24

Jako inwestor powiem Ci, że tak - pożyczki społecznościowe są bezpieczne, mimo, że mają wyższe oprocentowanie, niż kredyty bankowe. Nie zedrą jednak z Ciebie wysokiej prowizji, a adekwatną do potrzeb. Musi być drożej niż w banku, bo inwestor też musi zarabiać, ale nie będzie tak źle, na pewno. Spróbuj przez portal Europpa  , ja tam chcę pieniądze pożyczyć komuś. 

#3 pozyczam12

pozyczam12

Aktywny użytkownik

• 20 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 17 listopad 2019 - 14:00

Witam, oferuję Państwu pożyczki prywatne na terenie całego kraju,

Nie wymagam zaświadczeń o dochodach i nie sprawdzam baz dłużników typu krd,

Minimum formalności i szybka wypłata gotówki do ręki lub na konto.      

Brak przedpłat, brak ukrytych opłat!!!! Szybko i uczciwie, Czas realizacji do 2 dni roboczych.

Pierwszy kontakt poprzez mail:  pomocpozyczkowa12@gmail.com