Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka w Fastero.pl - opinie, informacje

fastero opinie o fastero fastero.pl opinie

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 04 lutego 2019 - 19:12


Fastero .pl to kolejna firma pożyczkowa, która niedawno pojawiła się w naszym kraju. W jej ofercie znajduje się szybka pożyczka gotówkowa, którą można dostać bez wychodzenia z domu. Mogą z niej skorzystać osoby w przedziale wiekowym od 20 do 75 lat, posiadające polskie obywatelstwo, numer telefonu komórkowego i adres email. Wnioskodawcy nie mogą mieć wpisów do ogólnodostępnych baz dłużników.

 

logo.png

 

Cały proces związany z uzyskaniem pożyczki, nie różni się bardzo od procedury w innych firmach pożyczkowych. Pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki, jest rejestracja w bazie danych Fastero. Podajemy tan nasze podstawowe dane osobowe, znajdujące się w dowodzie osobistym. Dane te musimy potwierdzić, wykonując standardowy przelew weryfikacyjny, za pomocą systemu Kontomatic, lub za pośrednictwem czeku GIRO. Gdy pożyczkodawca potwierdzi nasze dane, szybko dostaniemy informację o decyzji. Jeżeli jest ona pozytywna, pieniądze od razu przelewane są na nasze konto lub możemy je odebrać na Poczcie w postaci czeku GIRO.


Ubiegając się po raz pierwszy o pożyczkę w Fastero, możemy dostać maksymalnie 1 500 zł na 30 dni. Co ważne, możemy wtedy skorzystać z promocyjnej oferty pożyczka za darmo. Jeżeli spłacimy całe zadłużenie w terminie, nie będziemy musieli nic za pożyczkę płacić. Kolejna pożyczka może być już wyższa i możemy wnioskować o maksymalnie 3 000 zł.


Zalety pożyczki w Fastero


 • Błyskawiczna decyzja kredytowa,

 • Pożyczka bez zabezpieczenia,

 • Pożyczka bez BIK,

 • Możliwość odbioru pieniędzy w placówkach Poczty Polskiej i Banku Pocztowego
   

Wady pożyczki w Fastero


 • Firma sprawdza dostępne bazy dłużników

   

  wniosek.png
  ____________________________________

  Skorzystaliście z oferty Fastero.pl? - Czekamy na Wasze opinie!Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście