Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

"TAK TO FINANSE", VIVUS, MONEDO,LENDON,POŻYCZKA PLUS, HAPI, SUPER GROSZ ITD


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Nikojolo

Nikojolo

    Nowy użytkownik

  • 9 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 30 styczeń 2020 - 11:13

We wszystkich tych firmach miałam pożyczki, tzn mam , kilka jest kupionych,kilka rozłożonych na raty a z dwoma nikt nie wie co się stało, bo wygląda na to że firmy przestały istnieć, po raz kolejny piszę  tu na forum, jak widzę ile powstało "firm oddłużeniowych" to mnie wątroba boli, proces oddłużania to nie jest hop siup, jeżeli sprawa już trafi do sądu to niestety już tylko od sędziego zależy co z tym zrobi , owszem zdarza się że umorzy ale musi się doszukać lichwy, a to już nie jest takie proste. Bezsprzecznie długi trzeba spłacać ale sęk w tym ze jak już się wpadło w spiralę zadłużenia a nie mam się wiedzy to trzeba poszukać pomocy i niestety u kogoś kto ma uprawnienia do wystąpienia w naszym imieniu do osób decyzyjnych w danych firmach aby dokonać restrukturyzacji pożyczek lub rozłożenia na raty!!! a w najgorszym wypadku będzie nas reprezentował w sądzie , ale najlepiej to żeby do tego po prostu nie dopuścił . Skąd ja wiem co to znaczy ciągle się bać.... ale dziś już wiem że ten strach w głównej mierze wynika z naszej niewiedzy!!!!! ZA DŁUGI NIE IDZIE SIĘ DO WIĘZIENIA !!!!!! sęk w tym żeby przyznać sie jak najszybciej przed samym sobą i poszukać pomocy , uwierzcie mi najgorszy był pierwszy miesiąc kiedy  nie spłaciłam tego co miałam spłacić, dziś już wiem co kto morze, i że nie taki diabeł straszny, owszem potrwa to jeszcze zanim spłacę swoją głupotę ale wiem że dzięki kompetentnym osobom na które trafiłam wychodzę na prostą a nie pakuje się w jeszcze większe kłopoty!!!!!!Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście