Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

ODDŁUŻANIE "ZA DARMO"

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Nikojolo

Nikojolo

Nowy użytkownik

• 6 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 14 luty 2020 - 11:11

POMOC PRAWNA „ZA DARMO”

Od kilu dni spotykam się z osobami z forum i jako stary wyjadacz oddłużania się z chwilówek dostaję od Was zapytania, jak to jest możliwe że na rynku są firmy które oddłużają za darmo ? Otóż specjalnie na życzenie nie osób które poznałam tu na forum, dowiedziałam się jak to wygląda dokładnie. Kancelarie które ogłaszając się piszą, że robią coś „za darmo” troszkę naciągają prawdę, analiza dokumentów jest za darmo , nikt jednak nie mówi ze po takiej analizie Pan prawnik , tudzież Pani prawnik który rzekomo się tym zajmuje – podejmuje decyzję czy z danej umowy „można coś wyciągnąć”, jeżeli jest pewny że tak ! oddaje sprawę do sądu, oczywiście bez żadnej gwarancji że się uda…

I teraz sprawa wynagrodzenia, -pro-bono pracują tylko instytucje rządowe i to też nie zawsze!!! – więc gdzie jest haczyk? A tu, że każda sprawa sądowa ma tak zwane koszty zastępstwa procesowego które nie ukrywajmy są dość spore, więc wygrywając sprawę taki Pan lub pani prawnik te właśnie koszty bierze dla siebie. Uczciwe ? pytanie tylko co wtedy kiedy sędzia  nie dopatrzy się lichwy , i postanowi że nie ma mowy o nadużyciu i nie umorzy długu? Koszty sądowe drodzy państwo spadają na osobę pozwaną czyli DŁUŻNIKA !!!!

Bardzo często klientom zależy żeby „dogadać „ się z wierzycielem a nie czekać na znak od Boga że już czas lecieć do sądu . Każdy z nas bierze wynagrodzenie za swoje usługi, ważne jest jednak żeby dostosować stawkę do klienta , tak żeby  nie generować nowych długów i pomóc wyjść z pętli  zadłużenia.  Skoro jest ktoś kto twierdzi że pracuje za darmo niech będzie uczciwy wobec ludzi którzy i tak mają już dostatecznie dużo problemów . O tego typu kosztach trzeba mówić na początku.

Osoby które to przeczytają muszą sami zadecydować co jest uczciwe a co nie , czy chcą się pozbyć długów czy nie i czy chcą sprawy w sądzie-(której wygranie nie jest nigdy pewnikiem) czy  wolą porozumieć się z wierzycielami.

Pójście do sądu powinno być ostatecznością a niestety staje się powszechnie polecanym bazarem gdzie rzekomo każdy sędzia umorzy zadłużenie. Czy to najlepsze rozwiązanie ? ? ?

Ja kolejny raz piszę posta na tym forum , mnie udało się z tego wyjść, ten sam tekst można znaleźć na stronie jednej z kancelarii zajmujących się między innymi oddłużaniem, takim prawnym (żeby nikt się nie zdziwił) Mam nadzieje że chociaż jedna osoba na 100 zastanowi się nad tym tekstem.