Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Ubezpieczenie kredytu gotówkowego - tak czy nie?


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Nikojolo

Nikojolo

    Nowy użytkownik

  • 9 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 19 lutego 2020 - 11:12


Sprawa wygląda następująco:

 

 Większość  banków proponując klientowi kredyt, oferuje mu również jego ubezpieczenie. Zazwyczaj jest to opcja dobrowolna, coraz częściej jednak jest to wymagane zabezpieczenie. Banki coraz częściej postrzegają ubezpieczenie kredytu nie tylko jako zabezpieczenie jego spłaty, ale również dodatkowy zarobek. Dla klientów podpisanie umowy z towarzystwem ubezpieczeniowym oznacza z jednej strony dodatkową ochronę, ale też generuje dodatkowe koszty. By nakłonić kredytobiorcę do asekuracji kredytu banki często oferują w zamian niższe oprocentowanie albo mniejszą prowizję.

Jako kredytobiorca należy pamiętać, że zawsze istnieje opcja zrezygnowania z polisy oraz odzyskanie odpowiedniej części składki.

Oferuję  pomoc klientom w odzyskaniu ubezpieczenia w gotowce bądź pomniejszając zadłużenie klienta z tytułu kredytu. Wystarczy, wysłać skan umowy kredytu(oczywiście polecam zakryć wszystkie dane )  wraz z warunkami ubezpieczenia a my dokonamy jej analizy oraz warunków ubezpieczenia. 

 

Dodatkowo przygotujemy dla Klienta wniosek do Banku oraz Towarzystwa Ubezpieczeniowego o zwrot składki. Bank ma 30 dni na zwrot i ani dnia dłużej. Klient nie musi nic robić, cała procedura odbywa się on line.

 

Banki dzielimy na dwie grupy:

Te które oddają w gotowce klientowi pieniądze i te które zwrot ubezpieczenia przelewają na kapitał kredytu pomniejszając jednocześnie jego wysokość.

 

Zapraszam osoby zainteresowane albo gotówką albo po prostu pomniejszeniem kredytu o całą kwotę ubezpieczenia.

ZAZNACZAM ŻEBY UNIKNĄĆ NIE PRZYJEMNYCH SYTUACJI , KREDYTY GOTÓWKOWE !!!!!!!

 

Mój tel: - 506 291 121

 

 

 Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście