Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

TYLKO NIE MÓW NIKOMU

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Nikojolo

Nikojolo

Nowy użytkownik

• 9 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 03 marzec 2020 - 11:26

„TYLKO NIE MÓW NIKOMU”

Na przestrzeni ostatniego roku wg  statystyk wynika, iż 98 % osób zadłużonych nie ma z kim 

porozmawiać na temat zadłużenia, nie ma również do kogo zwrócić się o pomoc. Jak wynika z raportu 

w 98 % są to kobiety. Tytuł tego artykułu nie jest więc przypadkowy.

Być może dzieje się tak dlatego, że kobiety mają w sobie większe poczucie, że muszą dawać sobie 

radę w najtrudniejszych sytuacjach życiowych, że muszą stawać na równi z mężczyznami?...liczby 

mówią same za siebie.

Znając temat z własnego doświadczenia doskonale wiem jak paraliżujący jest strach, brak wsparcia bliskich, pozostanie z ciężarem samemu, niewiedza, a zwłaszcza chęć utrzymania wszystkiego w 

tajemnicy. 

Niestety na dłuższą metę ciężko jest sobie poradzić samemu.

Pytania które słyszę najczęściej jak ktoś już odważy się do mnie zadzwonić

,,Co zrobić żeby odwiedził do nas komornik”? 

,,Co mam powiedzieć kiedy zapuka do drzwi windykator”? 

,,Co zrobić żeby listy nie przychodziły do domu”, 

,,Jak postępować żeby nikt się nie dowiedział o moich długach”?  

,,Co zrobić ze 100.000 smsów i maili, w których każdy mi grozi”? Itd. 

Przechodziłam przez to , wiem że znajdzie się tu kilku ewenementów którzy będą chcieli mnie zlinczować , ale owszem tak , mnie udało się z tego wyjść- nie biorąc żadnych nowych kredycików „na spłatę” , jest to bardzo skomplikowana droga. Jest tu już kilka innych moich postów, u mnie obeszło się bez sądów i komornika, ale pracował nad tym sztab ludzi z prawnikiem na czele !!!

Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć jak to się odbywa , ile trwa, i na co się przygotować – zapraszam.

Mój nr -506-291-121