Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Pilnie pożyczkę prywatną


  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Maniusiek

Maniusiek

    Nowy użytkownik

  • 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 26 czerwiec 2021 - 17:55


Witam.

Potrzebuję pilnie pożyczki prywatnej. Tak życie się potoczyło, że jeszcze 3 lata wcześniej nie miałem pojęcia,że może tak się życie przewrócić do góry nogami. 

Później załamanie, bezsilność i błąd za błędem, za które niestety teraz muszę ponosić konsekwencje. Ale nie ważne. Najważniejsze dla mnie,że jestem, że teraz mogę to napisać. Mam długi, pożyczki brane bez większego zastanowienia, które teraz trzeba spłacać. Zarabiam, mam dwie prace. Raty będę starał się zmniejszyć i wiem, że dam radę. Muszę. I pytanie czy ktoś jest mi wstanie udzielić pożyczki na spłatę zaległości w bankach i odsetek, które niestety z miesiąca na miesiąc rosną. I pomimo dwóch prac nie jestem w stanie tego wyrównać bo jeść, opłacać bierzące rachunki też trzeba, żeby nie zadłużać się na bieżąco bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Potrzebuję 30000 aczkolwiek mniejsza kwota napewno też mnie ucieszy. Jeśli jest taka osoba,ktora może mi pomóc bardzo proszę o kontakt. Proszę również bardzo o kontakt osoby uczciwej bo za dużo po drodze osób mnie już oszukało i wykorzystało moją naiwność. Piszę chociaż nie za bardzo już wierzę, że taka osoba się znajdzie. Mogę spłacać z wysokim procentem abym tylko mógł spłacić te pieprzone odsetki i codzienne telefony z banków. 

Pozdrawiam i czekam jednak pełny nadzieji,że jest taki ktoś, kto będzie chciał pomóc. Bo cóż poza nadzieją pozostało ? Chyba już nic.....

Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście