Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pilnie pożyczkę prywatną

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Maniusiek

Maniusiek

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 26 czerwiec 2021 - 17:55

Witam.

Potrzebuję pilnie pożyczki prywatnej. Tak życie się potoczyło, że jeszcze 3 lata wcześniej nie miałem pojęcia,że może tak się życie przewrócić do góry nogami. 

Później załamanie, bezsilność i błąd za błędem, za które niestety teraz muszę ponosić konsekwencje. Ale nie ważne. Najważniejsze dla mnie,że jestem, że teraz mogę to napisać. Mam długi, pożyczki brane bez większego zastanowienia, które teraz trzeba spłacać. Zarabiam, mam dwie prace. Raty będę starał się zmniejszyć i wiem, że dam radę. Muszę. I pytanie czy ktoś jest mi wstanie udzielić pożyczki na spłatę zaległości w bankach i odsetek, które niestety z miesiąca na miesiąc rosną. I pomimo dwóch prac nie jestem w stanie tego wyrównać bo jeść, opłacać bierzące rachunki też trzeba, żeby nie zadłużać się na bieżąco bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Potrzebuję 30000 aczkolwiek mniejsza kwota napewno też mnie ucieszy. Jeśli jest taka osoba,ktora może mi pomóc bardzo proszę o kontakt. Proszę również bardzo o kontakt osoby uczciwej bo za dużo po drodze osób mnie już oszukało i wykorzystało moją naiwność. Piszę chociaż nie za bardzo już wierzę, że taka osoba się znajdzie. Mogę spłacać z wysokim procentem abym tylko mógł spłacić te pieprzone odsetki i codzienne telefony z banków. 

Pozdrawiam i czekam jednak pełny nadzieji,że jest taki ktoś, kto będzie chciał pomóc. Bo cóż poza nadzieją pozostało ? Chyba już nic.....

#2 Danka531

Danka531

Nowy użytkownik

• 5 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 01 sierpień 2021 - 16:06

Tobie nie jest potrzebna pożyczka. Co prawda 30 tyś to nie jest kwota dla której warto by było ogłaszać upadłość.

Tu masz kilka propozycji, jakaś pożyczka też możliwa;

http://albertkredyty.pl/atykomornik.html