Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Kredyt darmowy

kredyt darmowy pożyczka spłata hipoteczny gotówkowy konsumencki pomoc

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 annaokon

annaokon

    Nowy użytkownik

  • 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 01 października 2021 - 07:30


Znasz lub możesz mieć kontakt z osobami, które mają lub miały kredyt po 2011 r.? Jeśli tak, to oferujemy możliwości dodatkowych zarobków.

 

Kredyt darmowy jest to w powszechnym znaczeniu kredyt, od którego nie trzeba płacić żadnych kosztów, pod warunkiem, że zostanie spłacony w odpowiednim terminie.

Według przepisu art.45 ustawy o kredycie konsumenckim, dotyczy to sytuacji w której kredytodawca dopuści się określonego naruszenia przepisów ustawy o kredycie konsumenckim.

Kredytobiorca może bowiem płacić w takiej sytuacji kredyt bez odsetek i bez kosztów pozaodsetkowych, a jeśli już je uiścił – to będzie uprawniony do ich odzyskania.

 

Lexitor Sp. z o.o. to jedyny podmiot z Polski, który uczestniczył z powodzeniem w postępowaniu przed TSUE w Luksemburgu (sprawa dot. zwrotu prowizji od wcześniej spłaconych kredytów). Jako jedyni w Polsce odkupujemy i kompleksowo obsługujemy roszczenia przysługujące konsumentom z tytułu kredytów, zarówno tych, które zostały spłacone wcześniej, jak i tych spłaconych w terminie.

 

Nasze atuty:
- stabilne zaplecze finansowe
- błyskawiczny model weryfikacji roszczeń
- szybkie wypłaty dla współpracowników i klientów
- profesjonalny dział prawny
- szeroki zakres obsługiwanych spraw – roszczeń (w praktyce każda umowa kredytowa jest obciążona wadami, które stanowią podstawę roszczeń konsumentów)

 

W razie zainteresowania, prosimy o wskazanie danych do kontaktu (telefon, e-mail) z chęcią przedstawimy dodatkowe informacje.Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: kredyt darmowy, pożyczka, spłata, hipoteczny, gotówkowy, konsumencki, pomoc