Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej?

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 Poli

Poli

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 17 styczeń 2022 - 18:03

Witam,

Czy ktoś na forum może mi doradzić czy i gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej? Potrzebuje skorzystać z kredytu na ok. 9000zł, jednak nie posiadam zdolności kredytowej. Niestety nigdy nie brałem żadnego kredytu i pożyczki, nawet nie brałem nic na raty. Otrzymuje na swoje konto ok. 1600zł z tytułu umowy-zlecenia, dodatkowo "pod stołem" otrzymuje ok. 500zł

Pozdrawiam i licze na pomoc

#2 Mehk

Mehk

Aktywny użytkownik

• 16 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 17 styczeń 2022 - 18:11

Jeżeli otrzymujesz co miesiąc wpływy na swoje konto, to warto sprawdzić w panelu banku czy nie przygotowali dla Ciebie jakiejś oferty kredytu. Banki często "automatycznie" tworzą oferty dla swoich klientów i czasem wystarczy w parę chwil wypełnić wniosek aby dostać kredyt - nawet bez zdolności kredytowej. W innych bankach może być ciężko. Zależy jak wygląda Twoja sytuacja (czy mieszkasz sam lub z rodzicami, jakie masz miesięczne wydatki itp.). Ogólnie kredyt bez zdolności kredytowej najłatwiej otrzymać z banku w którym posiada się już wystarczająco długo konto. Możesz także rozglądnąć się za firmami pożyczkowymi, bo te chętniej przydzielają pieniądze, jednak trzeba na nie uważać, bo koszta takiego kredytu/pożyczki bywają spore. Kwestia kalkulacji i spięcia budżetu. Jako, że nie brałeś pożyczek czy kredytów, to nie masz negatywnych wpisów w BIKu. To dobrze, więc jakaś szansa jest.

#3 Moniczka888

Moniczka888

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 15 marzec 2022 - 13:48

Tak jak napisała osoba powyżej, kredyt bez zaświadczeń dostaniesz w banku, na które przychodzi CI wynagrodzenie.

#4 MariaMarkowa

MariaMarkowa

Aktywny użytkownik

• 20 postów

Normalna

Napisany 01 czerwiec 2022 - 11:07

Żeby dostać kredyt, trzeba mieć zdolność kredytową i nieważne czy pożyczamy kwotę w parabanku.

#5 Andzia18w

Andzia18w

Nowy użytkownik

• 2 postów

Normalna

Napisany 16 czerwiec 2022 - 09:41

Mam 21 lat. Pracuję na umowę zlecenie ponad 4 lata, posiadam z tego tytułu wpływy na konto. Chciałabym wziąć kredyt gotówkowy na kwotę 10 tyś. Posiadam konto w mbanku mam już pozytywną zdolność kredytową sprzęt na raty oraz dwa kredyty spłacone przed czasem. Mimo to mbank odmówił mi udzielenia kredytu w tej kwocie. Może ktoś posiada informacje w jakim banku próbować?

#6 MariaMarkowa

MariaMarkowa

Aktywny użytkownik

• 20 postów

Normalna

Napisany 01 wrzesień 2022 - 14:33

Nie ma czegos takiego jak kredyt bez zdolności kredytowej