Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Opóźnienie w BIK a karta kredytowa

karta kredytowa BIK

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 tuhna

tuhna

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 02 listopad 2013 - 20:01

Czy wymogi dotyczące uzyskania kart kredytowych są tak samo zaostrzone, jak przy kredytach? Na kredyt w moim przypadku nie ma szans. Moja koleżanka powiedziała, żebym sobie wzięła katę w Handlowym, bo oni wszystkim dają i nie sprawdzają BIKu – wie ktoś, czy to prawda?

#2 i-pozyczki.com.pl

i-pozyczki.com.pl

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 05 listopad 2013 - 10:06

Z pewnością nie jest to prawda. Banki mają taką samą politykę weryfikacji klientów składających wniosek o kartę, jak i w przypadku innych kredytów. Ale jeśli chcesz skorzystać z karty jest firma Vanquis, która nie ma tak dużych wymagań. Napisz na kontakt@i-pozyczki.com.pl  a odpowiem na wszystkie twoje pytania dotyczące tej karty.

#3 Marika9

Marika9

Aktywny użytkownik

• 11 postów

Normalna

Napisany 13 listopad 2013 - 07:10

Wydaje mi się ze każdy bank sprawdza tak samo i sama osobicie probowalam wnioskować o kredyt a otrzymałam od nich karte wiec nie wiem jak do tego podchodzić.Oferte znalazłam na

e-finans masz pozyczke.

Swoja droga to nie wiem dlaczego takiego normalnego kredytu nie otrzymalam..

#4 Marcin_Kostrzyk

Marcin_Kostrzyk

Nowy użytkownik

• 8 postów

Normalna

Napisany 19 listopad 2013 - 23:46

Nie, wymogów dotyczących kart kredytowych prawie nie ma. Ale – paradoksalnie – banki rzadko je teraz przyznają – wiele w ogóle wycofało je z oferty, bo tylko powodowały zapętlania długów. Na dobre nie wychodziły tym samym ani kredytobiorcom, ani bankom, bo klientom wiecznie przez nie brakowało gotówki na spłatę i kart i innych rat – i się przyzwyczajali do takiego życia na minusie.

#5 topbankier

topbankier

Zasłużony użytkownik

• 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 22 listopad 2013 - 11:50

Nie, wymogów dotyczących kart kredytowych prawie nie ma. Ale – paradoksalnie – banki rzadko je teraz przyznają – wiele w ogóle wycofało je z oferty, bo tylko powodowały zapętlania długów. Na dobre nie wychodziły tym samym ani kredytobiorcom, ani bankom, bo klientom wiecznie przez nie brakowało gotówki na spłatę i kart i innych rat – i się przyzwyczajali do takiego życia na minusie.

Bardzo ciekawy punkt widzenia :)W ten sposób na problem kart kredytowych nigdy nie patrzyłem, ale rzeczywiście musiało to być niezwykle uciążliwe zarówno dla samych pożyczających jak i dla instytucji zajmujących się udzielaniem tychże pożyczek. Wiadomo - człowiek sprytny stara się skorzystać z okazji i zapętla kredyt, jednakże problem pojawia się w momencie, kiedy to co się pożyczyło przy pomocy karty trzeba w jakiś sposób spłacić :)