Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Najtańsze pożyczki przez Internet

pożyczka online pożyczka przez Internet

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Adawo

Adawo

Nowy użytkownik

• 3 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 21 listopad 2013 - 13:31

Może mi ktoś pomóc i powiedzieć, która firm udziela najtańszych pożyczek przez Internet? Prawdopodobnie będę musiał pożyczyć szybko pieniądze, a nie wiem za bardzo w której firmie można to zrobić najtaniej. Pewno jak i większość nie lubię przepłacać:)

#2 Edekodkredek

Edekodkredek

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 21 listopad 2013 - 14:11

Odpowiedź na twoje pytanie w znacznym stopniu uzależniona jest od tego, jaka suma cię interesuje. Jeżeli chcesz pożyczyć do 1200 złotych, to na pewno najtańsza będzie dla ciebie pożyczka w Vivus, gdyż jest ona całkowicie bez opłat. Po prostu po 30 dniach lub wcześniej oddajesz dokładnie tyle ile pożyczyłeś. Podobną ofertę ma też SohoCredit, a ostatnio i OkMoney, tylko tam bez opłat pożyczysz maksymalnie 500 złotych. Nawet ostatnia oferta firmy Provident dla nowych klientów jest nieco podobna, bo po 28 dniach możesz oddać całą pożyczkę bez kosztów. Chociaż uzyskanie w tej firmie pożyczki będzie trochę dłuższe. 

Natomiast jeśli chcesz pożyczyć więcej pieniędzy, to zdecydowanie polecam ci Vivus. Z całą pewnością mają najtańszą ofertę na rynku jeśli chodzi o firmy pożyczkowe. A i pieniądze dostaniesz szybko i bez wielkich formalności. 

#3 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 26 listopad 2013 - 17:40

Ja ze swojej strony na pierwszym miejscu poleciłbym bezsprzecznie Vivusa, a następnie OkMoney, gdyż z firmami tymi miałem trochę do czynienia i w obydwu przypadkach obsłużony byłem w sposób właściwy, formalności nie było dużo, szybko otrzymałem pieniądze o które się ubiegałem, a i warunki spłaty nie są wcale tak drakońskie, jak niektórzy uważają :) Jednym słowem - jeżeli szukasz zaufanych firm, które umożliwią Ci szybkie wzięcie pożyczki bez ogromnych opłat dodatkowych, powinienneś rozważyć oferty przedstawionych przeze mnie firm ! :)

#4 Rafał873

Rafał873

Aktywny użytkownik

• 37 postów

Normalna

Napisany 03 grudzień 2013 - 21:24

Wszystko zależy od tego, jakiego produktu szukasz. Jeśli finansowania krótkoterminowego (miesiąc-dwa miesiące) to najkorzystniej cenowo wygląda Vivus (warto też zapoznać się z ofertą viasms czy minicredit). Produkt jest na 30 dni, lecz zawsze możesz za opłatą dokonać przedłużenia terminu spłaty.

Jeśli potrzebujesz finansowania na dłużej, sprawdź ofertę Provident (do 92 tygodni) oraz InCredit (do 24 miesięcy).

#5 moneymaker

moneymaker

Zasłużony użytkownik

• 143 postów

Normalna

Napisany 07 grudzień 2013 - 09:01

Zgadzam się - głównymi kryteriami jakimi trzeba się kierować są: suma pieniędzy jakie chcesz pożyczyć oraz okres, na jaki zamierzasz je pożyczyć. I tak jak napisał poprzednik, na jednym końcu znajdują się firmy udzielające pożyczek na krótko, ale bez dużych opłat - tutaj liderem i to bezsprzecznym jest moim zdaniem Vivus oferujący pierwszą pożyczkę całkowicie za darmo, a więc bez jakichkolwiek ukrytych opłat. Na drugim końcu drabiny znajdują się firmy pożyczające o wiele więcej i na dłużej. Nie na darmo wymieniony został tu Provident, jako że oferta tej firmy jest co najmniej korzystna!