Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

KRD- jak się wypisać

krd

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Janko12

Janko12

Nowy użytkownik

• 4 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 23 listopad 2013 - 12:03

Hejka- miałem małą wpadkę przez co nie mogłem płacić rachunków za komórkę. Wszystko udało mi się spłacić, ale znajoma powiedziała mi, że i tak jestem na liście dłużników w KRD i przez to będę miał trudności w przyszłości, aby na przykład wziać coś na raty. Mówiła też, że muszę napisać podanie do nich, z prośbą o usunięcie tych danych i poświadczyć, że długi spłaciłem. Ile  w tym prawdy? Nie wiem czy jej wierzyć. Jeżeli ma rację to jak napisać takie podanie?

#2 Waldo

Waldo

Aktywny użytkownik

• 11 postów

Normalna

Napisany 25 listopad 2013 - 20:34

No co Ty? Podanie? Z Krajowego Rejestru Dłużników sami Cie wypiszą, gdy spłacisz swoje zaległości. Bez tego ani rusz. Około 2 tygodnie po tym jak spłacisz Twoje dane stamtąd znikną. 

#3 MST

MST

Aktywny użytkownik

• 13 postów

Normalna

Napisany 26 listopad 2013 - 19:42

Przecież długi się przedawniają. Czy w tym wypadku (jeżeli taki dług się przedawni) również znikamy z bazy tego rejestru?

#4 KarolinaBurza

KarolinaBurza

Aktywny użytkownik

• 17 postów

Normalna

Napisany 29 listopad 2013 - 20:59

Zanim długi się przedawnią zdążą te pieniążki z Ciebie ściągnąć. Waldo am rację. Spłać długi i nie będziesz miał problemu z KRD.

#5 proxima

proxima

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 17 grudzień 2013 - 20:45

zapraszam na www.proxima-czyszczeniebig.pl wszystko Ci wyjaśnimy. Wiadomo, że trzeba mieć spłacone zobowiązania, no czasami da się po negocjować ale to nie częsta sytuacja. Możemy Ci pomóc, jedno pewne najtaniej na rynku.