Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka Dla Niepełnoletniej Osoby

pozyczka

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Pannam

Pannam

Nowy użytkownik

• 2 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 27 listopad 2013 - 21:13

Mój niepełnoletni syn chce jechać ze znajomymi na narty. Ja nie mam pieniędzy, ale on niestety nie może tego zrozumieć. Straszy mnie, że zaciągnie pożyczkę na ten wyjazd, bo nie odpuści go sobie. Czy firmy pozabankowe udzielą pożyczki osobie niepełnoletniej? Bardzo się boję, że zrobi jakieś głupstwo.

#2 Rafał873

Rafał873

Aktywny użytkownik

• 37 postów

Normalna

Napisany 03 grudzień 2013 - 22:58

Firmy pożyczkowe udzielają finansowania osobom dopiero od 18 roku życia, a zdecydowana większość dopiero od 20 roku życia.

#3 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 04 grudzień 2013 - 09:17

I z drugiej strony nie ma się chyba co temu dziwić - przecież osoba, która dopiero co stała się pełnoletnia z logicznego punktu widzenia po prostu nie może mieć stałych, wysokich zarobków pozwalających na spłacenie pożyczki, przez co wniosek automatycznie zostanie odrzucony. Słyszałem jednakże o prostym sposobie obejścia tego problemu - jeżeli jeden z rodziców ma stałe, dosyć wysokie dochody, to istnieje możliwość zaciągnięcia pożyczki na rodzica, który następnie zadłużenie spłaca. Pozostaje tylko kwestia rozliczenia się w rodzinie :)