Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Vanquis Bank - ktoś słyszał, brał pożyczkę?


 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Mehk

Mehk

  Aktywny użytkownik

 • 15 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 18 czerwiec 2013 - 09:38

Witajcie,

 

ostatnimi czasy, przeglądając internet, natykam się na reklamy Vanquis Banku, oferującego limit kredytowy na karcie również dla osób o najniższych dochodach i złej historii w BIK. Czy miał ktoś styczność z tym bankiem? Czy otrzymał ktoś pieniadze z tej firmy?

 

Pozdrawiam


 • mentalny lubi to

#2 mentalny

mentalny

  Administrator

 • 352 postów
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 18 czerwiec 2013 - 11:07

Z tego, co wiem, to Vanquis Bank nawet nie jest bankiem. Oddział w Polsce jest zwykłą spółką z o.o. (Vanquis Bank Limited Sp. z o.o.), a dopiero jego Angielska "matka" ma status banku.

Ponadto, chodzą słuchy, że instytucja ta jest ściśle powiązana z Providentem.

 

Z tego, co słyszałem, pozytywem jest to, że negatywny wpis w BIK nie przesądza o odmowie i że nie wymagają zbędnych zaświadczeń. Ponadto max. limit na karcie na początek, to 1000zł, a z czasem możliwe jest nawet 10 000zł.#3 Marcin

Marcin

Reputacja: 6
Normalna

Napisany 01 lipiec 2013 - 21:04

 Vanquis Bank Polska, jest oddziałem banku, który od 2002 roku, działa na rynku angielskim. W naszym kraju, oferuje on karty kredytowe, które są dostępne praktycznie dla każdego. Uzyskanie karty jest niezwykle szybkie i łatwe i może ją otrzymać praktycznie każdy.

Aby otrzymać kartę, nie musimy nawet wychodzić z naszego domu. Pierwszym etapem jest kontakt z przedstawicielem firmy. Podczas rozmowy, od razu uzyskujemy informację, czy karta zostanie nam przyznana i jaki będzie na niej limit kredytowy. Następnie musimy podpisać umowę, którą dostarczy nam kurier i po kilku dniach zostanie dosłana nam karta. Zazwyczaj po podpisaniu umowy, nasz limit kredytowy to 1 000 złotych. Z czasem jest on zwiększany i może dojść nawet do 10 000 złotych.

Spłata zadłużenia i odsetek następuje w okresie miesięcznym a minimalna kwota do spłaty to 60 złotych. Vanquis Bank, oferuje także okres bezodsetkowy, który trwa 56 dni. Oznacza to, że jeśli wykonujemy transakcje bezgotówkowe i w ciagu 56 dni od ich wykonania spłacimy całe zadłużenie, nie musimy płacić do firmy odsetek. Okres bezodsetkowy nie dotyczy transakcji gotówkowych.

Jeśli mamy problemy ze spłatą zadłużenia, możemy zwrócić się do Vanquis Bank, aby odroczyć termin spłaty. Jeżeli problemy wnikają z powodu śmierci najbliższej rodziny, lub utraty pracy, odroczenie może trwać nawet 12 miesięcy. W tym okresie nie są naliczane odsetki. Jeżeli mamy różnego rodzaju wydatki, spowodowane wypadkami losowymi, możemy na dwa miesiące zamrozić spłaty. W tym okresie odsetki są naliczane. Możemy też ubiegać się o wakacje kredytowe. Opcja ta przysługuje nam dwa razy w roku, a odroczenie nie może być dłuższe niż jeden miesiąc. W tym czasie odsetki są naliczane.

O kartę Vanquis Bank może się ubiegać właściwie każdy. Nie trzeba mieć wyjątkowych dochodów, można mieć inne zadłużenia, nie musi się mieć idealnej historii w Biurze Informacji Kredytowej. Wystarczy telefon i po kilku dniach karta znajduje się już w portfelu. Warto także zaglądnąć do tematu na naszym forum "Vanquis Bank opinie".


 • mentalny i Maciej.J lubi to

#4 anna

anna

  Aktywny użytkownik

 • 16 postów
 • LokalizacjaWarszawa

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 18 październik 2013 - 09:57

Coś mi się obiło o uszy , że Vanquis Bank ma powiązania z providentem? Prawda to? Wiele na to wskazuje np. zdecydowanie nie bankowe oprocentowanie.Podobne tematy Collapse