Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Promocja w Pozyczkaplus

promocja pozyczkaplus

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi na ten temat

#1 Marcin

Marcin

Moderator

• 264 postów

Reputacja: 6
Normalna

Napisany 04 grudzień 2013 - 21:16

Firma Pozyczkaplus wprowadziła promocję na swoją chwilówkę online. Każdy, kto pożyczy pieniądze w tej firmie do 23 grudnia, będzie miał obniżone koszty związane z tym produktem o 30%. Ponadto każdy pożyczkobiorca weźmie udział w losowaniu, którego nagrodą jest tablet.

Przypominamy, ze w Pozyczkaplus można pożyczyć do 1 500 złotych, na okres 15 lub 30 dni.

Firma ta nie nalicza odsetek za zwłokę za pierwsze dwa dni po terminie spłaty, nie nalicza kosztów z przypomnienie o spłacie wysyłane elektronicznie i telefonicznie, a także umożliwia rozłożenie pożyczki na mniejsze raty i nie pobiera za to prowizji.

#2 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 05 grudzień 2013 - 08:39

Hmm, przyznać trzeba, że warunki promocji jak najbardziej kuszące, choć dla pewności wolałbym jeszcze zapoznać się dogłębnie z regulaminem :) Jednakże jako osobę młodą i niemalże "uzależnioną" od internetu - możliwość wygrania tabletu jak najbardziej mnie przekonuje :) Bardzo ciekawy jest też brak dodatkowych opłat czy odsetek za ewentualny niewielki poślizg z uregulowaniem należności :) Osobiście jestem jak najbardziej na tak, i jeżeli będę potrzebował dodatkowych funduszy na święta to nie wiem czy właśnie z tej firmy nie skorzystam :)

#3 Heniek

Heniek

Aktywny użytkownik

• 15 postów

Normalna

Napisany 06 grudzień 2013 - 20:19

Wiadomo, że jak za coś można zapłacić mniej, to warto z takiej okazji skorzystać. Tym bardziej jak jeszcze jest szansa aby coś wygrać. Chociaż z moim szczęściem - mało prawdopodobne ;)

#4 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 07 grudzień 2013 - 08:49

Oj tak, u mnie jest podobnie - udział brałem w setkach konkursów, jednakże nagród wygranych niestety ani jednej :) Jednakże tutaj oferta jest o tyle ciekawa, że udział w promocji bierzemy po prostu przez pożyczenie pieniędzy, które zapewne i tak pożyczylibyśmy przed świętami aby móc poczynić wszystkie konieczne przygotowania. Po co więc wybierać inne parabanki czy firmy zajmujące się pożyczkami, skoro można zaciągnąć się u Pożyczkaplus a następnie trzymać kciuki żeby udało się wygrać :) Jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę :)