Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Windykator dzwoni i nachodzi mnie w zakładzie pracy

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 franjin

franjin

Nowy użytkownik

• 5 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 05 grudzień 2013 - 10:38

witam

Jako że jestem dłużnikiem, mam nad sobą firmę windykacyjną. Jednakże ich postępowania wcale nie da określić się jako etycznego. Naturalnie działają oni po to aby zobowiązanie ściągnąć, ale jakimi metodami! 

Windykator przybywa raz czy dwa razy w tygodniu do mojej pracy i wygłasza kazanie przy wszystkich współpracownikach, a nawet przy szefie. Jest mi po prostu wstyd. !

Znajomy uważa, że windykator nie może tak postępować. Co z tym zrobić? 

#2 Heniek

Heniek

Aktywny użytkownik

• 15 postów

Normalna

Napisany 05 grudzień 2013 - 15:32

Postępowanie windykatora nie jest zgodne z prawem. W pierwszej kolejności powinieś wnieść skargę na tego pana do jego przełożonego. Jeśli to nie pomoże (albowiem może on działać na jego polecenie) sprawę możesz skierować do sądu, albowiem takie działania podchodzą pod nękanie. 

#3 doradca85

doradca85

Nowy użytkownik

• 1 postów

Normalna

Napisany 01 styczeń 2014 - 22:18

Polecam wszystkim stronę windykowani.pl Pracują dla niej sami specjaliści, którzy służą radą i pomocą. Pełen profesjonalizm oraz wiedza. Zachęcam i jeszcze raz gorąco polecam.

#4 kamj79

kamj79

Nowy użytkownik

• 3 postów

Normalna

Napisany 28 sierpień 2020 - 21:18

Co to za windykator?? Nie może tak postępować! Normalne firmy windykacyjne nigdy by na to sobie nie pozwoliły. Mnie jak kruk windykował to kontaktowaliśmy się tylko telefonicznie

#5 lukasz111

lukasz111

Nowy użytkownik

• 5 postów

Normalna

Napisany 15 październik 2020 - 19:11

moją znajomą windykował hoist i ona nie miała takich problemów, chyba musisz gdzieś to zgłosić..