Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie


Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Rejestracja
Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
 • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
 • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
 • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
 • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
 • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
 • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
* * * * * 1 głosów

Pożyczka w SMS365 - opinie, informacje

sms365pozyczka sms365 opinie sms365 opinie opinie sms365 sms365 forum sms365.pl opinie

 • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
 • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 29 czerwiec 2013 - 15:47


Firma SMS365 jest firmą finansową, specjalizującą się w udzielaniu pożyczek pożyczkowych za pośrednictwem sieci internetowej oraz telefonów komórkowych. Jeśli więc jakiś klient potrzebuje szybko uzyskać pieniądze, powinien zapoznać się z ofertą tej firmy. W ciągu kilku lat swojej działalności, pomogła już w ten sposób wielu ludziom, którzy dzięki niej uzyskali potrzebne im pieniądze.

 

sms365.jpg

 

Za pośrednictwem firmy SMS365 można pożyczyć 2 000 złotych. Jednak gdy ubiegamy się o pieniądze po raz pierwszy, maksymalna kwota to 620 złotych. Dopiero gdy ta pierwsza pożyczka będzie spłacona, możemy wnioskować o wyższe sumy. Aby pieniądze otrzymać, musimy być być obywatelami Polski, nie można mieć mniej niż 21 i więcej niż 65 lat, należy posiadać rachunek bankowy, dostęp do Internetu oraz aktywny telefon komórkowy.

 

Pierwszą czynnością dla nowych klientów, jest zarejestrowanie się w bazie danych. Podajemy podczas tej czynności nasze podstawowe dane osobowe, które znajdują się w dowodzie osobistym. Stąd produkt ten często jest przedstawiany jako pożyczka na dowód. Gdy dane są już wprowadzone, możemy składać wniosek o pożyczkę, podajemy w nim kwotę którą chcemy otrzymać oraz okres po jakim oddamy pieniądze. Osoby, które już wcześniej korzystały z produktów SMS365, od razu mogą złożyć wniosek. Można to zrobić za pośrednictwem sieci internetowej, lub wysyłając esemesa z telefonu komórkowego. Firma natychmiast rozpatruje wniosek i przesyła pieniądze na konto wnioskodawcy. Potem nie pozostaje już nic innego, jak tylko terminowo spłacić pieniądze, aby bez problemu dostać kolejną pożyczkę, gdy ponownie znajdziemy się w finansowej potrzebie.

 

sms365_ban.jpg

 

Z pożyczki może skorzystać praktycznie każdy. Nie musi się bowiem przedstawiać dokumentów z zakładu pracy, można mieć kredyty w innych bankach, nie jest też wymagana kryształowa rekomendacja w BIK. Albowiem produkt, który oferuje SMS365 to popularna pożyczka bez BIK.


    Zalety pożyczki w SMS365


 • szybka decyzja kredytowa,

 • pożyczka bez BIK,

 • pożyczka na dowód,

 • możliwość składanie wniosku przez telefon komórkowy,

    Wady pożyczki SMS365:

 • niska kwota pierwszej pożyczki

  wniosek.png
  ____________________________________

Skorzystaliście z oferty SMS365.pl? - Czekamy na Wasze opinie!#2 anna

anna
 • LokalizacjaWarszawa

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 18 październik 2013 - 09:59

Zdaje się , że to najdroższa chwilówka na rynku. Szkoda, że wopisach ofert nie ma najistotniejszych rzeczy tj. kosztów.#3 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

  Zasłużony użytkownik

 • 129 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 06 styczeń 2014 - 13:29

Za to bardzo ciekawie i dosyć nietypowo, przynajmniej z mojego doświadczenia, przedstawia się sprawdzanie potencjalnych kredytobiorców. Interesującym jest pomysł, aby na samym początku pożyczyć im wyłącznie niewielką kwotę, sprawdzić czy są oni wypłacalni, a dopiero później zaoferować możliwość ubiegania się o większe fundusze. Nie jest to moim zdaniem minus a po prostu jedna z ciekawszych procedur weryfikacyjnych na rynku :) W zamian otrzymujemy przecież pożyczkę na dowód :)Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście