Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Zdjęcie
- - - - -

Jakie przychody na 200.000 zł

kredyt hipoteczny kredyt mieszkaniowy zarobki

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 maja5

maja5

Nowy użytkownik

• 3 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 17 grudzień 2013 - 00:12

Czy może ktoś mi odpowiedzieć na pytanie ile muszą wynosić netto zarobki dwóch osób, aby dostać kredyt hipoteczny na 200.000 zł z wkładem własnym 30.000 zł? Czy można to w jakiś sposób obliczyć? Nie mamy dzieci, ani innych zadłużeń. Chcemy wiedzieć ile musza wynosić nasze przychody.

#2 krutki

krutki

Nowy użytkownik

• 3 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 17 grudzień 2013 - 11:16

Najłatwiej wejść na google i znaleźć jakiś kalkulator kredytowy. Jest tego masa. Np http://www.zestawfinansowy.pl. Pierwsze co mi się pokazało po wpisaniu ale też jest dużo innych.

#3 topbankier

topbankier

Zasłużony użytkownik

• 149 postów

Reputacja: 1
Normalna

Napisany 17 grudzień 2013 - 12:17

Kalkulator kalkulatorem - jest on oczywiście bardzo przydatny i niejednokrotnie pomagał mi rozwiązać podobne problemy, ale tylko w teorii. Najlepiej jest zadzwonić lub przejść się do oddziału banku, w którym zamierzamy zaciągnąć kredyt i tam przedstawić wszystkie dane, a przedstawiciel lub przedstawicielka zapewne poinformuje nas o wszelkich możliwych opcjach i wysokości kredytu jaki można zaciągnąć. W banku możemy również zadać wiele dodatkowych, wysoce zindywidualizowanych pytań, na które niemal niezwłocznie otrzymamy odpowiedź :)