Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość

Witamy na forum kredytowym SOSKredyt.pl - Informacje i opinie o pożyczkach oraz kredytach, porady finansowe, oddłużanie

Zaloguj się  Zaloguj się z Facebook

Witamy na SOSKredyt.pl – przyjaznym forum kredytowym. Jest to miejsce głównie poświęcone kredytom, pożyczkom i innym produktom finansowym. Zachęcamy wszystkich do zarejestrowania się na naszym forum bankowym. Płynie z tego wiele korzyści, a sam proces rejestracji jest łatwy i szybki - wymaga poświęcenia jedynie kilku chwil. W zamian za to, każdy pełnowartościowy użytkownik na naszym forum może:
  • zadać nurtujące go pytanie dotyczące pożyczek czy kredytów,
  • sprawdzić który bank czy też firma finansowa ma obecnie najlepszą ofertę,
  • dowiedzieć się o szczegółach dotyczących kredytów i pożyczek,
  • rozmawiać z innymi użytkownikami forum na tematy finansowe i nie tylko,
  • oceniać produkty finansowe, z których korzystał lub korzysta,
  • nawiązywać kontakt z ekspertami finansowymi.
Aby maksymalnie uprościć proces rejestracji, warto skorzystać z Logowania przez Facebooka, znajdującego się w menu głównym.

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Jak otrzymać chwilówkę?

pożyczki online pożyczki gotówkowe pożyczki pozabankowe

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 alusia

alusia

Nowy użytkownik

• 1 postów

Reputacja: 0
Normalna

Napisany 04 styczeń 2014 - 13:09

Cześć.

Mam 25 lat (chociaż jestem kobietą więc może nie powinnam o tym mówić ;) ), pracuje w prywatnej firmie, zarabiam około 1800 złotych na miesiąc (nieoficjalnie, na papierze 1300 zł). Nie miałam nigdy kredyty w banku, nigdy nie brałam nic na raty. Trochę "poszalałam" finansowo na Święta i obawiam się, że braknie mi pieniędzy do następnej wypłaty. Muszę więc gdzieś pożyczyć. Nie chcą od znajomych czy rodziny, bo po co mają wiedzieć o moich problemach. Banki też na mnie patrzą niechętnie bo mam w nich "czystą kartę", więc zostają tylko firmy pożyczające gotówkę.  Będę potrzebować około 1 000 złotych. Jak dostanę wypłatę, to oddam, bo ma być roczna premia teraz. Ale nigdy nie pożyczałam pieniędzy w takich firmach i nie wiem od czego zacząć. Może ktoś pomóc?

Z góry dziękuje.

#2 MikolajWielki

MikolajWielki

Nowy użytkownik

• 4 postów

Normalna

Napisany 04 styczeń 2014 - 13:50

Powiem ci szczerze, że zaciągnięcie pożyczki w firmie pożyczkowej jest bardzo proste. Wszelkie procedury łatwe i szybko je wykonasz. Pożyczałem tylko pieniądze w Vivus i na temat tej firmy mogę się wypowiadać. Powiem ci tez, jak u nich wygląd cała procedura.

Przede wszystkim musisz zaznaczyć suwakami ile chcesz pożyczyć i na jaki czas. Po zatwierdzeniu, przejdziesz na stronę, gdzie podajesz swoje dane osobowe czyli Pesel, adres, numer telefonu i numer konta. Ważne, konto musi należeć tylko i wyłącznie do ciebie. Nie może być współwłaściciela. Gdy wszelkie dane masz już podane, musisz ze swojego konta przesłać 1 grosz na konto Vivus. Firma sprawdza w ten sposób czy "ty to TY". Gdy masz ten etap już za sobą firma rozpatrzy wniosek i szybo SMS-em poinformuje cię o decyzji. Jeśli wszystko jest OK, to pieniądze szybko są przelewane na Twoje konto. Oferta Vivus dla Ciebie jest chyba najlepsza, gdyż pieniądze dostaniesz                        z a   d a r m o. Nie będziesz płacić odsetek, prowizji i innych kosztów.

W innych firmach z tego co się orientuje procedury wyglądają podobnie. Tylko nie we wszystkich firmach jest pożyczka za darmo:)

Dlatego ja ci polecam Vivusa.

#3 moneymaker

moneymaker

Zasłużony użytkownik

• 143 postów

Normalna

Napisany 05 styczeń 2014 - 08:36

Lepiej bym tego nie ujął - wzięcie pożyczki to dosłownie kilka krótkich kroków które należy wykonać, aby następnie cieszyć się pieniędzmi przelanymi na własne konto lub otrzymanymi do ręki. Przede wszystkim przejść należy proces weryfikacji, a w niektórych przypadkach firma sprawdzi również Pani historię kredytową, i jeżeli wszystko będzie w porządku, to w 90 % przypadkach Pani wniosek o udzielenie pożyczki rozpatrzony zostanie pozytywnie :)

#4 JedrzejczakMichal

JedrzejczakMichal

Zasłużony użytkownik

• 129 postów

Normalna

Napisany 08 styczeń 2014 - 08:36

Obecnie otrzymywanie chwilówek, zwłaszcza w firmach z długim stażem i o wyrobionej renomie na rynku to kwestia dosłownie kilkunastu minut i przejścia przez podstawowe procedury weryfikacyjne, po czym pieniądze wędrują na nasze konto. Otrzymać chwilówkę nie jest trudno, warto jednakże zapoznać się z tabelą opłat dodatkowych oraz dokładnie przestudiować umowę, tak aby upewnić się, czy na pewno potrzebujemy dokładnie takiego produktu finansowego, czy też lepiej poszukać gdzieś indziej. 

#5 kasa

kasa

Aktywny użytkownik

• 36 postów

Normalna

Napisany 10 styczeń 2014 - 11:04

Jak to była pilna sprawa to pożyczkę pewno już masz. Warto było starać się o taką kwotę w firmie, która nie pobiera opłat przy pierwszej pożyczce - zresztą podpowiedź konkretnej firmy już padła. Niestety takich osób jest dużo, które mają wynagrodzenie inne na papierze a inne w rzeczywistości i to jest dla nich spory problem.

[url="http://www.tukasa.pl/"]Porównywarki, rankingi - Pożyczki i kredyty online[/url]

#6 moneymaker

moneymaker

Zasłużony użytkownik

• 143 postów

Normalna

Napisany 13 styczeń 2014 - 17:07

Popieram pierwszą część wypowiedzi przede wszystkim - najlepszym rozwiązaniem na początek przygody z pożyczkami i chwilówkami są te, w przypadku których nie musimy spłacać dużych sum, a zwracamy wyłącznie kwotę jaką pożyczyliśmy :) Obecnie taką ofertą - jak najbardziej zasłużenie - szczyci się Vivus i nie ma co się dziwić. Jest to bowiem wyznacznik renomy firmy, która jest w stanie udzielić nowym klientom pożyczki bez pobierania od nich wygórowanych opłat dodatkowych i prowizji :)