Skocz do zawartości

Zobacz nową zawartość
Zdjęcie
- - - - -

Pożyczka społecznościowa w Sekrata.pl - opinie, informacje

sekrata sekrata forum sekrata opinie sekrata.pl pożyczka społecznościowa pożyczki społecznościowe pozyczka spolecznosciowa

  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 mentalny

mentalny
  • LokalizacjaKraków

Reputacja: 13
Dobra

Napisany 01 lipiec 2013 - 22:07


Sekrata.pl to serwis internetowy, zajmujący się pożyczkami społecznościowymi. Za pośrednictwem tego serwisu, możemy zarówno pożyczać pieniądze, jak i je inwestować, otrzymując zysk większy niż na bankowych lokatach. W związku z tym, że pożyczamy tu pieniądze od prywatnych inwestorów, nie musimy nawet wychodzić z domu, aby otrzymać pieniądze. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Internetu, a dokładniej strony internetowej serwisu.

 

sekrata.gif

 

 

Pierwszym etapem pożyczania pieniędzy, jest rejestracja w bazie danych serwisu. Nasze dane, zostaną później zweryfikowane. Dotyczy to zwłaszcza konta bankowego, adresu zamieszkania, pracodawcy itp. Ma to na celu zmniejszenie ryzyka opóźnienia w spłatach, lub całkowitego zaniechania spłaty.

 

W serwisie Sekata.pl możemy pożyczyć od 100 to 50 000 złotych. Pożyczki możemy spłacać maksymalnie do 48 miesięcy. Wysokość pożyczek, jest uzależniona od ratingu, który posiadamy. Im jest on wyższy, ty wyższą sumę możemy pożyczać. Nasz rating możemy zwiększać, poprzez terminową spłatę naszych zobowiązań. Wtedy też inwestorzy, będą chętniej pożyczać nam pieniądze, gdyż będą mieli większą pewność, że ją oddamy.

 

Aby zwiększyć zainteresowanie inwestorów naszą prośbą o pożyczkę, oprócz oprocentowania możemy zaproponować im bonus, który jest dzielony na wszystkich inwestorów, którzy chcą pożyczyć nam środki. Oczywiście im jest on wyższy, tym szybciej przyciągnie chętnych.

 

W tej chwili serwis Sekrata.pl ma zarejestrowanych ponad 5 tyś osób.

____________________________________

Skorzystaliście z oferty Sekrata.pl? - Czekamy na Wasze opinie!Podobne tematy Collapse

  Temat Forum Rozpoczęty przez Statystyki Informacje o ostatnim poście

Tematy otagowane przez słowa: sekrata, sekrata forum, sekrata opinie, sekrata.pl, pożyczka społecznościowa, pożyczki społecznościowe, pozyczka spolecznosciowa